فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر

فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر

فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر

این عنوان ما شاید برای شما جذاب باشد چه نوع فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر میباشد چه عواملی باعث شد تا ما از عنوان فرصت طلایی برای سرمایه گذاری در نوشهر در زمینه خرید زمین و ویلا صحبت کنیم ما جواب تمامی سوالات شما را خواهیم داد.

فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر

طبق تحلیلهای مشاور املاک پورولی در نوشهر از سال ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ قیمت ملک در شمال کشور بیش از ۸ برابر رشد داشته است عوامل زیادی در این افزایش قیمت زمین و ویلا سهیم بودند که مهمترین آن را می توان به افزایش نرخ دلار در کشور اشاره نمود سال ۱۳۹۷ نیز همانند سال ۱۳۸۸ با کاهش ارزش پول ملی و بالا رفتن قیمت ارز در کشور مردم برای حفظ سرمایه خود و تبدیل آن به سرمایه مطمین و از بین رفتن ارزش پولی سرمایه گذاری مطمئن آورده‌اند .

که زمین و ویلا نیز یکی از آن سرمایه‌گذاری‌های بزرگ مطمئنی باشد همانند طلا که جز سرمایه های مطمئن به شمار می‌رود طبق بررسی‌هایی که املاک پورولی داشت از ابتدای سال ۱۳۹۷ درست از زمانی که رئیس جمهور آمریکا برجام را کنار گذاشت قیمت دلار شروع به رشد کرد و ارزش پول ملی کاهش یافت این کاهش به نحوی بود که قیمت هر دلار از سه هزار تومان به ۳۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

با این رشد ده برابری قیمت مسکن و زمین نیز در کشور رشد بسیار زیادی خواهند داشت و همین طور هم شد قیمت زمین از متری ۵۰۰ هزار تومان به صورت میانگین به قیمت متری حداقل ۵ تا ۶ میلیون تومان رسیده است.

فرصت طلایی برای خرید ویلا در نوشهر

اما چرا ما فرصت طلایی را برای خرید ملک امروز انتخاب کردیم درست از اوایل سال ۱۴۰۰ رکود محسوسی در زمینه فروش و خرید ملک در کشور آغاز شد درست با انتخابات ریاست جمهوری ایران  در نوشهر که همه منتظر یک تغییر بزرگ بودند دست از تبدیل پول خود به سرمایه های این چنینی همانند زمین ، ویلا و طلا دست برداشتند و منتظر عملکرد دولت جدید و جریانات داخل کشور و خارج کشور بودند با توجه به اینکه قیمت دلار روند کاهشی داشته هر چند این کاهش قیمت محسوس نبوده است اما بی‌تأثیر نیز نبوده است.

ویلاهای نوشهر چه قیمتی هستند

طبق دوره های قبل با روی کار آمدن دولتی جدید در چهار سال اول مشاهده رکود در بحث زمین و ویلا خواهیم بود الان نیز همین گونه است بسیاری از پیمانکاران شروع به ساخت ویلا از اوایل سال 1400 و قبلتر از آن نمودند که با این رکود و عدم توانایی در فروش ملک خود و روی کار آمدن چک هایی که کشیده بودند دست به فروش فوری ویلا در نوشهر زدند.

خرید ویلا در نوشهر در اوایل دی ۱۴۰۰ که ما این مطلب را در سایت املاک پورولی قرار می دهیم واقعاً یک فرصت طلایی به شمار می رود و معمولاً فرصت طلایی فرصتی قلمداد می‌شود که خریداران می توانند ملک مورد نظر خود را بسیار پایین تر از قیمت کارشناسی خریداری کنند حتی به صورت معاوضه ای یا حتی به صورت نقد و اقساط بتوانند صاحب زمین و ویلا در نوشهر شوند.

آمار خرید ویلا نوشهر

طبق آمار که در گوگل ترند وجود دارند و مقایسه ای که ما انجام داده ایم و در این سایت نیز قرار داده ایم به طور متوسط آمار خرید زمین در نوشهر بیشتر از آمار خرید ویلا در نوشهر تقاضا داشته است و بی شک همه این آدمها دنبال سرمایه گذاری بلند مدت بوده اند.و بدنبال تبدیل پول به سرمایه برای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی خود هستند .

در هر صورت اگر شما به دنبال خرید ویلا در نوشهر هستید به شما پیشنهاد میکنیم شتاب کنید تا دور جدید افزایش قیمت ملک و زمین و همچنین ویلا در نوشهر شروع نشده است بتوانید ویلاها را زیر قیمت کارشناسی خود خریداری کنید چراکه همانگونه که می دانید افزایش قیمت موقت و کوتاه مدتی در شمال مشاهده می شود که این به ضرر خریداران می باشد چراکه ملک با افزایش قیمت همراه خواهد داشت و مردم سعی می‌کنند تا بتوانم پول خود را تبدیل به سرمایه کنند آمارهایی که خدمت شما اعلام شد و اعلام می شود همگی در سایت معتبر گوگل قابل نمایش هستند.

پیشنهاد املاک پورولی

املاک پورولی به شما خریداران عزیز توصیه میکند هر گونه خرید و فروش ملک و هرگونه تصمیم‌گیری در این زمینه را حتماً با مشاورین املاک ما در ارتباط باشید.

دلیل دوم اینکه نوشهر ارزش سرمایه گذاری بسیار بالایی دارد این است که از طریق جاده کندوان به پایتخت ایران راه دسترسی بسیار راحتی دارید با باز شدن آزادراه تهران – شمال این راه دسترسی بسیار بسیار هموار خواهد شد و شما کمتر از یک ساعت به تهران خواهد رسید.

بهترین فرصت برای خرید ویلا در نوشهر

خط ساحلی نوشهر و فاصله کم دریا و جنگل و بسیاری از عوامل دیگر سبب شده که ما خرید ویلا و خرید زمین در نوشهر را فرصت طلایی بنامیم کمتر منطقه ای را شما شمال کشور میتوانید پیدا کنید که اینقدر استراتژیک باشد.

کلام آخر

از همه این موارد مهم‌تر این است که رکود مسکن سبب فروش فوری ملک ها شده است این نکته را قبلاً عرض کردیم که هر چقدر این تورم طولانی باشد روزی به رکود خواهد رسید و رکود است که قیمت مسکن را اگر حتی کاهش ندهد به پرداخت شرایطی میرساند یعنی فروشنده ملزم میشود که ملک خود را در اقساط کوتاه یا حتی بلند مدت به فروش برساند چرا که خرید ویلا در نوشهر در زمانی که ویلاها اقساطی هستند خود یک فرصت است آیا فرصتی طلایی تر از این فرصت که ما ذکر کردیم؟ آیا شرایطی بهتر از شرایط اقساطی؟ آیا شرایطی بهتر از شرایط معاوضه وجود دارد.؟

هر آنچه در مورد خرید ویلا نوشهر میدانید در یک گوشه بگذارید و هر چه برنامه برای خریداری ملک در نوشهر داری برای این فرصتی که امروز نصیب شما شده است با توجه به رکود ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ دست شما برای خرید ویلا هم در اقساط بلند مدت و هم در قیمت مناسب باز هست و شما میتوانید خیلی از ویلاها را زیر قیمت کارشناسی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.