زمان انتشار : 11 ماه پیش
قیمت 500 میلیون تومان

رهن یکساله ویلا نوشهر

در این مطلب ما در مورد رهن کامل ویلا در نوشهر ، رهن یکساله ویلا در نوشهر، رهن ویلای ارزان در نوشهر، رهن و اجاره ویلا در نوشهر و بسیاری از موارد رهن با هم صحبت می‌کنیم حتی نحوه محاسبه کمیسیون رهن و اجاره املاک نیز سعی می‌کنیم یک توضیح مختصری خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

رهن یکساله ویلا نوشهر

امروز می‌خواهیم در مورد موارد زیر بیشتر با هم صحبت کنیم:

  • رهن کامل ویلا در نوشهر
  • نحوه محاسبه کمیسیون املاک رهن و اجاره
  • تبدیل رهن به رهن و اجاره
  • علت افزایش قیمت رهن ویلا در شمال

رهن کامل ویلا نوشهر

اگر به دنبال خرید ویلا هستید و پول شما کفاف خرید یک ویلا را نمی‌دهد میتوانید با رهن یکساله ویلا نوشهر صاحب ویلا در شمال کشور شوید همانطور که قیمت فروش میل آنها افزایش پیدا می‌کند قیمت رهن و اجاره ویلا نیز افزایش پیدا می‌کند رهن ویلا دو سال پیش در حدود ۲۰  یا ۳۰ میلیون تومان بوده که امروزه این قیمت بالای ۱۰۰ میلیون شروع می‌شود و تا یک میلیارد تومان نیز می دهد.

بستگی به موقعیت ویلا به اینکه دربست باشد یا نه رهن و اجاره باشد یا خیر ، به بسیاری از عوامل دیگر در قیمت رهن ویلا نوشهر تاثیرگذار میباشد .

این ویلا دربست در نوشهر معمولاً در این شرایط که متقاضیان زیادی دارد کمتر پیدا می‌شود اما اگر شما به دنبال رهن کامل ویلا در نوشهر هستید می توانید با مشاورین املاک پورولی تماس گرفته و بسیاری از مشکلات خود را برطرف کنیدقیمت‌ها طبیعی هست املاک پورولی به شما پیشنهاد می کند که اگر به دنبال رهن ویلا هستید حتماً با مشاورین ما تماس بگیرید.

بررسی قیمت رهن ویلا نوشهر در سال 2021

سال ۲۰۲۱ سال پر فراز و نشیب و البته شاید بتوان گفت با یک رکود نسبی سال بسیار خوبی برای عزیزانی بود که به دنبال رهن ویلا در نوشهر بودند چراکه این رکود کمک شایانی نمود تا این عزیزان بتوانند صاحب ویلا شود البته این نکته را باید توجه داشت که عزیزانی که سال ۲۰۲۱ دست به رهن ویلا در نوشهر زدن نسبت به عزیزانی که در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۱۹ اقدام به رهن ویلا نمودند افزایش حدود ۸۰ درصدی داشته است.

رهن ویلا به دلیل اینکه قیمت‌ها هر ساله افزایش بسیار زیاد زیادی دارد و در سال ۱۴۰۰ نیز ما با رشد فزاینده مسکن روبه‌رو خواهیم بود از این جهت این قیمت‌ها در سال بعد نیز رشد پیدا خواهد کرد رهن کامل ویلا نوشهر با بالا رفتن قیمت ملک در این شهر نیز رشد یافته است.

الان که اوایل دی ماه سال ۱۴۰۰ هست و ما این مطلب را در سایت بارگذاری می کنیم جهت اطلاع و دانش شما همکاران عزیز باید عرض کنم که قیمت ویلا ها همچنان در حال رشد است و کرونا نیز در قیمت مسکن شمال کشور تاثیری چندانی نداشته است و نهایتاً توانسته است یک رکود یا یک توقف یا حتی یک استراحت یک یا دو ماه را اعمال کند آن هم به دلیل محدودیت های عبور و مرور بوده هست.

شاید از خودتان بپرسید چرا عزیزانی که دنبال رهن ویلا لاکچری هستند امروز افزایش پیدا کرده است زیرا که رهن ویلا در نوشهر را نسبت به دو سال اخیر افزایش پیدا کرده است یکی از دلایل مهم این امر این است که اون دسته از عزیزانی که تا دو یا سه سال پیش با یک میلیارد تومان می توانستد یک ویلای خوب یا شاید لوکس خریداری کنند امروز تنها می توانند به رهن ویلا لاکچری و لوکس بپردازند و این افزایش قیمت ویلا ها دست این عزیزان را بسیار کوتاه کرده است.

چه ویلایی رهن کنیم

معمولاً این سوال ذهن بسیاری از شما را درگیر کرده است که در نوشهر با چه سرمایه و چه ویلایی میتوان رهن کرد؟! باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که با توجه به افزایش قیمت ویلا در منطقه نوشهر به تبع رهن ویلاها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

چون تعداد ویلاهایی که برای رهن وجود دارد نسبت به ویلا هایی که برای فروش در منطقه نوشهر وجود دارند بسیار کمتر می باشد و با با توجه به اینکه استقبال بسیار زیادی برای رهن ویلا در نوشهر وجود دارند این افزایش تقاضا و کاهش عرضه سبب افزایش قیمت رهن ویلا شده است باید توجه داشته باشیم که امروز یک ویلای دو خوابه ۲۰۰ متری زمین داشته باشد و حدود ۱۰۰ متر بنا داشته باشد البته به صورت دربست و دو خواب نیز باشد در حدود ۳۰۰  تا ۴۰۰ میلیون تومان برای رهن کامل قیمت‌گذاری شده است.

نکته ویلا رهنی

البته این نکته را هم خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این قیمت‌ها تقریباً هر هفته رشد خواهد داشت چرا که بی شک هر هفته از تعداد این قبیل ویلاها که برای رهن به ما سپرده شده اند کاهش شدید خواهد یافت یعنی امروز املاک پورولی شاید در کل محدودی نوشهر تا نور دو یا سه ویلا و رهن دربست و کامل در این محدوده قیمتی در پرونده فایلی خود نداشته باشد.

ویلا رهن کنیم یا اجاره سالیانه ؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا ویلا رهن کنیم برای ما مقرون به صرفه تر است یا اجاره سالیانه ویلا در نوشهر از نظر اقتصادی بهتر است.

عواملی هستند که در تصمیم‌گیری بسیار دخیل می‌باشند. زمانی می‌توان برای رهن ویلا در شمال یا حتی رهن ویلا در نوشهر اقدام کرد و برای اون کسی که می‌خواهد ویلا رهن کند صرفه اقتصادی دارد که بازار در حالت رکود واقع شده باشد . ببینید اگر بازار به سمتی برود که با افزایش قیمت ویلاها یا کاهش ارزش پول ملی همراه باشد مطمئناً پول سنگینی که شما برای رهن کامل در نوشهر قرار می دهید بعد از یک سال کاهش ارزشی بسیار بالایی خواهد داشت اما اگر شما هم این ویلا را در بحث رکود اجاره کنی یعنی با پیش پرداخت کمتر به اجاره سالیانه اقدام کنید شما در طول سال به فرض مثال اگر ماهی ۳ میلیون تومان بابت اجاره پرداخت کنید در طول یکسال تنها در حدود ۳۰ میلیون تومان برای اجاره پرداخت کرده اید و از آن طرف پیش پرداختی که می‌پردازید بسیار ناچیز است .

این از کاهش ارزش پول شما جلوگیری خواهد کرد باز اگر میخواهید برای رهن یا اجاره ویلا اقدام کنید باید اول نگاه شما به بازار باشد به اینکه ببینید آینده اقتصادی کشور به چه صورتی رقم خواهد خورد آیا افزایش قیمت ویلا خواهیم داشت آیا بازار مسکن به با رکود مواجه خواهد شد اینها سوال هایی هست که شما باید قبل رهن ویلا در شمال کشور به ویژه رهن ویلا در نوشهر از خودتان بپرسید و به آن جواب دهید.

نحوه محاسبه کمیسیون رهن و اجاره املاک

می‌دانم که بسیاری از شما عزیزان در این قسمت سوالات زیادی در ذهن شما وجود دارد بهتر است این موضوع را به صورت یک ماجرای جدید و البته به صورت تصویری برای شما توضیح دهم تا در ذهن خود راحت‌تر بتوانید تصویرسازی ذهنی انجام دهید.

ببینید اگه شما ویلایی را اجاره کرده باشید خب یک سوم قیمت اجاره شما می‌شود کمیسیون املاکی که در آن معامله کردید.

اما اگر ویلا را رهن کرده باشید و رهن کامل انجام داده باشید تقریباً ۱۰ درصد قیمت رهن به عنوان کمیسیون املاک در نظر گرفته می‌شود.

این نرخ که خدمت شما عرض کردیم به صورت کلی در تمام املاک‌های کشور قابل اجرا است.

حتماً سعی کنید معامله خود را در داخل دفاتر املاک انجام دهید و از انجام آن به صورت بین الطرفین خودداری کنید تا اگر در آینده با مشکلی برخوردید بتوانید از طریق مراجع قانونی پیگیری نمایید.

دفتر مشاور املاک ویلا نوشهر به صورت تخصصی در خصوص رهن ویلا و اجاره ویلا در نوشهر فعالیت دارد.

رهن ویلا شهرکی در نوشهر

یک مژده خدمت شما عزیزان ارائه دهم این ویلا که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید به صورت کاملاً شهرکی می‌باشد.

خب ویلا در حدود ۳۰۰ متر زمین و ۱۵۰ متر بنا دارد در داخل شهرک واقع شده است دارای دو خواب می‌باشد این شهرک درست در پای کوه واقع شده و در یکی از روستاهای برند نوشهر قرار دارد.

مبلغی که مالک برای رهن و اجاره در نظر گرفته است به این صورت می‌باشد که مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت ۲۰ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته است.

این شهرک تقریباً ۵۰۰۰ متری چیزی در حدود ۶ ویلا دارد که همگی از اشخاص فرهنگی و اساتید محترم دانشگاه‌های بزرگ کشور می‌باشند.

این منطقه هم نزدیک نوشهر می‌باشد و هم اینکه مالک بی‌شک در مبلغ اجاره و پیش آن تخفیفی در نظر خواهد گرفت.

اصولاً افرادی که نمی‌خواهند خرید ویلا در نوشهر را انجام دهند معمولا به صورت رهن و اجاره می‌خواهند مالک ویلایی باشند.

 

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00