رهن ویلا لاکچری نوشهر | اجاره ویلا

200 میلیون تومان - کد ملک : raj26

رهن ویلا لاکچری نوشهر

مایه داره ها و مرفهین بی درد دنبال یه سری ویلاها هستند که کمتر کسی اونو داشته باشه یه ویلای لوکس و شیک در بهترین نقطه نوشهر و چالوس با بهترین امکانات با ویو دریا یا جنگل عالی .

ویلا لاکچری یعنی ویلای شیک و تک در منطقه . ویلا لاکچری یعنی ویلای نوساز و کلید نخورده . ویلا لاکچری یعنی ویلای بزرگ و حیاط سازی شده . ویلا لاکچری یعنی چند صد میلیونی . ویلا لاکچری یعنی ویلا استخردار . ویلا لاکچری یعنی ویلا با مبل های سلطنتی و وسایل گرانقیمت .

رهن ویلا لاکچری تو نوشهر این روزها خیلی خواستگار داره دلیلشم اینه که اون پولداری که میخواد یه میلیارد و شایدم بیشتر پول بده که بره یه ویلا بخره صرفا برای اینکه سالی یکی دو بار بیاد توش اونم یکی دو روز بمونه خب میاد یک سوم و شایدم کمتر از اون پول رو میده و یه ویلای لوکس میگیره رهن میکنه و آخر سال هم که شد یا تمدید میکنه یا کل پولشو میگیره . البته اونی که دنبال سرمایه گذاری نیست و صرفا میخواد ویلا داشته باشه. این قبیل ویلاهای لوکس بیشتر در چیلک و تسکاتک و بندپی و مزگاه و منطقه ریاست جمهوری کهنه سرا وجود دارند در مناطق غیر بومی و عالی با ویو جنگل ناب .

مشخصات ویلا

۳۰۰زمین ۲۰۰بنا سه خوابه ۲۰۰رهن‌کامل دوبلکس و شیک و مبله با وسایل عالی و زیبا . دارای حیاط سازی شیک و عالی با قیمت عالی . امروزه دیگه ویلا برای رهن خیلی خیلی کمه و با این هجمه ای که اورده اند رهن ویلا ها به ندرت پیدا میشه مخصوصا ویلاهای لوکس و لاکچری ای چون این ویلاها .

رهن ویلا لاکچری نوشهر

 

 

توجه :

 

آدرس مکان ویلا ممکن است واقعی نباشد بقیه اطلاعات صحیح میباشند. لطفا تماس بگیرید

 

 

املاک پورولی در خدمت شماست

 

کانال تلگرام املاک پورولی

 

http://telegram.me/pourvali

 

 اگر در شبکه های اجتماعی، عضو هستید ما را در آن ها دنبال کنید

 

اینستاگرام :

https://www.instagram.com/amlakpourvali

 

توئیتر:

 

پورولی……………………………………………… ۰۹۱۱۳۹۵۸۱۲۶

در ادامه ببینید ...