زمان انتشار : 6 ماه پیش
قیمت متری سه و‌ نیم میلیون تومان

خرید زمین بسطام کجور

خرید زمین بسطام کجور

اگر از منطقه نیرس و بسطام کجور اطلاعات و شناختی دارید فقط مستقیماً به مشخصات زمین که در سایت است توجه کنید اگر نه مطالب زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنید. که این منطقه کوهستانی که بسیار مساعد رشد می باشد و برای سرمایه گذاری نیز عالی است.

قیمت زمین بسطام کجور

مستقیماً برویم سر اصل مطلب یک زمین به مساحت حدود ۴۵۰ متر در بسطام کجور خدمت شما جهت معرفی آورده ایم این زمین داخل بافت زراعی میباشد و شما به راحتی می توانید تغییر کاربری بگیرید و برای آن جواز ساخت بگیرید یا می توانید در همین زمین شروع به ساخت کنید و پایان کار دریافت کنید که با پایان کار می‌تواند انشعابات آب برق را نیز دریافت کنید البته الان روی زمین انشعابات آب و برق وجود دارد و به راحتی می توانید شروع به ساخت کنید.

خرید زمین بسطام کجور

همانطور که می دانید وقتی از دعا به منطقه حسن آباد می روید یعنی حدود یکی دو دقیقه از ورودی دعا گذشته این به دوراهی می رسید که به سمت بسطام کجور کشیده شده که به سمت بسطام بروید به منطقه نیرس بسطام و عجیب خواهید رفت که قیمت زمین به دلیل اینکه بسطام از مناطق بسیار زیبایی که جور می باشد حدود متری ۳ تومان به صورت میانگین برای زمین های داخل بافت می باشد ما کاری به زمین‌های بیرون بافت نداریم اما زمین های داخل بافت به سه دسته تقسیم می شوند. با اینحال خرید زمین کجور نوشهر همیشه برای سرمایه گذاری عالی است در صورتی که مناطق کلاردشت و نوشهر تقریبا از نظر قیمتی اشباح شده است.

بسطام کجور

زمینهای زراعی و زمین های مسکونی و زمین های باغی که البته اکثر زمین‌ها زمینهای با کاربری زراعی هستند که همه هم دارند آنجا می سازند این زمینه نیز با حدود ۴۵۰ متر مساحت منطقه غیربومی نشین واقع شده بالای ارتفاع می باشد و شما همیشه ابدی می باشد به خاطر شیمی که زمین دارد هر ویلای که بخواد ساخته شود روبروی آن در سطح پایین‌تری ساخته خواهد شد.

نکته مهمی که در مورد زمینه‌های بسط آن وجود دارد این است که زمینه هایی که بسطام کجور این دو سه سالی حدود ۸ تا ۱۰ برابر رشد داشته است این نشان از آن دارد که این زمین برای سرمایه‌گذاری وزندگی بسیار عالی میباشد.

زمین در بسطام چالوس

خوب بسیاری تصور می‌کنند به منطقه بسطام از توابع شهر چالوس می باشند در صورتی که اصلاً اینگونه نیست و سام زیرمجموعه شهر کجا بوده و در حوزه استحفاظی نوشهر به شمار می‌رود و بهتر است بگوییم به جای زمین بسطامی چالوس آن را به عنوان زمین بسطام کجور نوشهر معرفی کرد و حذف هر دو منطقه الو اسم یک منطقه را نشان می‌دهند یک منطقه بسیار زیبا که وقتی از مرزن آباد به سمت چالوس در حال حرکت باشید دو یا سه کیلومتری از مرزن آباد در شدید در جاده قدیم چالوس می توانید به سمت منطقه بسطام در حدود ۱۰ دقیقه‌ای را طی کنید تا به این منطقه بسیار زیبا و توریستی برسید.

فروش زمین در بسطام مازندران

اگر در مازندران از هر کسی سراغ بسطام رو بگیرید مطمئناً به شما در منطقه حضور خواهند داشت چرا که در کل مازندران روستای بسطام فقط در کجور نوشهر واقعی باشد خوب هستن عزیزان زیادی که خواهان فروش زمین در بسطام هستند اما خوب بسته با بودجه شما فایل های متعددی را جهت معرفی در اختیار داریم که هم برای سرمایه‌گذاری برای بلندمدت هم به عنوان یک سرمایه زودبازده و کوتاه مدت می توان از آن استفاده کرد معمولاً فروش یا خرید زمین در بسطام همیشه رونق دارد چرا که ارزش این زمین شرایط رشد آن سبب شده است که همیشه خریداران زیادی تمایل به خرید این گونه زمین ها داشته باشند.

زمین داخل بافت بسطام نوشهر

معمولا نیز مانند سایر روستاهای نوشهر زمین داخل بافت موجود است هم زمین بیرون بافت می توان یافت خوب این بسته به شناخت شما از منطقه مصدوم دارد ببینید روستای بسطام معمولاً زمینه‌های بیرون بافت که برای فروش گذاشته شده اند تعدادشان بیشتر از زمین‌های داخل بافت می باشد.

زمین های داخل بافت الان در روستای بسطام حداقل ۳ تا ۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است که البته بسته به مشخصات دیگر آن به اینکه چه نوع کاربری دارد قیمت‌ها بالا خواهد رفت اما خوب زمین بیرون بافتنی ست تعدادشان کم نیست الان شما در بسطام زمین بیرون بافت بسیار زیاد دارد چرا که این منطقه دارای یک منطقه تحت حفاظت محیط زیست می باشد که متاسفانه فروشنده های زیادی نیز در این قسمت زمین دارد و زمین آنها هیچ ارزشی را نیز ندارد.

شرکت‌هایی که در بسطام زمین میفروشند

الان یک موضوع مطرح می باشد این است که بسیاری از مالکین غیر بومی که در بسطام زمین دارند متاسفانه زمین خود را در سال های قبل از شرکت‌ها خریداری کردند که شرایط زمین آنها نیز معمولا به شکل میباشد یعنی یکسری شرکت‌های وجود دارد که زمین‌ها را در متراژ بالا قطعه بندی کردند و به افراد غیر بومی با قیمت پایین فروختند و زمین‌ها متاسفانه هیچگونه سندی ندارند و قریب به ۹۰ درصد این گونه زمین‌ها نیز بیرون بافت هستند خوب مالکی که امروز در حال فروش زمین‌ها هستند قیمت زمینهای آن رشد چندانی نداشته و متاسفانه هنوز هم بیرون بافت است واقعاً شاید سال‌های سال نیز بیرون بافت بماند.

اما یک نکته دیگری نیز وجود دارد اگر شما نیز مالک زمین با این شرایط هستیم نگران نباشید چون ما به هر حال با توجه به اعتماد عمومی که به املاک پورولی وجود دارد می‌توانیم برای شما زمین تان را به صورت فروش فوری به فروش برسانیم البته خوب قیمتی زمینم همانطور که عرض کردیم رشد چندانی نکرده است.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00