زمان انتشار : 3 ماه پیش
قیمت متری دو‌ و‌ نیم میلیون تومان

خرید زمین بسطام کجور

اگر از منطقه نیرس و بسطام کجور اطلاعات و شناختی دارید که مستقیماً به مشخصات زمین توجه کنید اگر نه مطالب زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

قیمت زمین بسطام کجور

مستقیماً برویم سر اصل مطلب یک زمین به مساحت حدود ۴۵۰ متر در بسطام کجور خدمت شما جهت معرفی آورده ایم این زمین داخل بافت زراعی میباشد و شما به راحتی می توانید تغییر کاربری بگیرید و برای آن جواز ساخت بگیرید یا می توانید در همین زمین شروع به ساخت کنید و پایان کار دریافت کنید که با پایان کار می‌تواند انشعابات آب برق را نیز دریافت کنید البته الان روی زمین انشعابات آب و برق وجود دارد و به راحتی می توانید شروع به ساخت کنید.

خرید زمین بسطام کجور

همانطور که می دانید وقتی از دعا به منطقه حسن آباد می روید یعنی حدود یکی دو دقیقه از ورودی دعا گذشته این به دوراهی می رسید که به سمت بسطام کجور کشیده شده که به سمت بسطام بروید به منطقه نیرس بسطام و عجیب خواهید رفت که قیمت زمین به دلیل اینکه بسطام از مناطق بسیار زیبایی که جور می باشد حدود متری ۳ تومان به صورت میانگین برای زمین های داخل بافت می باشد ما کاری به زمین‌های بیرون بافت نداریم اما زمین های داخل بافت به سه دسته تقسیم می شوند.

بسطام کجور

زمینهای زراعی و زمین های مسکونی و زمین های باغی که البته اکثر زمین‌ها زمینهای با کاربری زراعی هستند که همه هم دارند آنجا می سازند این زمینه نیز با حدود ۴۵۰ متر مساحت منطقه غیربومی نشین واقع شده بالای ارتفاع می باشد و شما همیشه ابدی می باشد به خاطر شیمی که زمین دارد هر ویلای که بخواد ساخته شود روبروی آن در سطح پایین‌تری ساخته خواهد شد.

نکته مهمی که در مورد زمینه‌های بسط آن وجود دارد این است که زمینه هایی که بسطام کجور این دو سه سالی حدود ۸ تا ۱۰ برابر رشد داشته است این نشان از آن دارد که این زمین برای سرمایه‌گذاری وزندگی بسیار عالی میباشد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00