زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت متری سه و‌ نیم میلیون تومان

خرید زمین بسطام کجور

خرید زمین بسطام کجور

چنانچه به دنبال قیمت زمین در بسطام کجور هستید یا میخواهید قیمت زمینهای شهرکی در بسطام کجور به ویژه عجو بسطام را اطلاعاتی کسب کنید زمین های داخل بافت را مورد بررسی قرار دادیم و در نهایت بسطام را سعی کردیم به شکل کامل برای شما توضیح دهیم و اکثر سوالات شما را در همین مطلب جوابگو باشیم.اگر از منطقه نیرس و بسطام کجور اطلاعات و شناختی دارید فقط مستقیماً به مشخصات زمین که در سایت است توجه کنید اگر نه مطالب زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنید. که این منطقه کوهستانی که بسیار مساعد رشد می باشد و برای سرمایه گذاری نیز عالی است.

قیمت زمین بسطام کجور

مستقیماً برویم سر اصل مطلب یک زمین به مساحت حدود ۴۵۰ متر در بسطام کجور خدمت شما جهت معرفی آورده ایم این زمین داخل بافت زراعی میباشد و شما به راحتی می توانید تغییر کاربری بگیرید و برای آن جواز ساخت بگیرید یا می توانید در همین زمین شروع به ساخت کنید و پایان کار دریافت کنید که با پایان کار می‌تواند انشعابات آب برق را نیز دریافت کنید البته الان روی زمین انشعابات آب و برق وجود دارد و به راحتی می توانید شروع به ساخت کنید.

خرید زمین بسطام کجور

همانطور که می دانید وقتی از دعا به منطقه حسن آباد می روید یعنی حدود یکی دو دقیقه از ورودی دعا گذشته این به دوراهی می رسید که به سمت بسطام کجور کشیده شده که به سمت بسطام بروید به منطقه نیرس بسطام و عجیب خواهید رفت که قیمت زمین به دلیل اینکه بسطام از مناطق بسیار زیبایی که جور می باشد حدود متری ۳ تومان به صورت میانگین برای زمین های داخل بافت می باشد ما کاری به زمین‌های بیرون بافت نداریم اما زمین های داخل بافت به سه دسته تقسیم می شوند. با اینحال خرید زمین کجور نوشهر همیشه برای سرمایه گذاری عالی است در صورتی که مناطق کلاردشت و نوشهر تقریبا از نظر قیمتی اشباح شده است.

بسطام کجور

زمینهای زراعی و زمین های مسکونی و زمین های باغی که البته اکثر زمین‌ها زمینهای با کاربری زراعی هستند که همه هم دارند آنجا می سازند این زمینه نیز با حدود ۴۵۰ متر مساحت منطقه غیربومی نشین واقع شده بالای ارتفاع می باشد و شما همیشه ابدی می باشد به خاطر شیمی که زمین دارد هر ویلای که بخواد ساخته شود روبروی آن در سطح پایین‌تری ساخته خواهد شد.

نکته مهمی که در مورد زمینه‌های بسط آن وجود دارد این است که زمینه هایی که بسطام کجور این دو سه سالی حدود ۸ تا ۱۰ برابر رشد داشته است این نشان از آن دارد که این زمین برای سرمایه‌گذاری وزندگی بسیار عالی میباشد.

زمین در بسطام چالوس

خب بسیاری تصور می‌کنند که منطقه بسطام از توابع شهر چالوس می باشد در صورتی که اصلاً اینگونه نیست و بسطام زیرمجموعه شهر کجور بوده و در حوزه استحفاظی نوشهر به شمار می‌رود و بهتر است بگوییم به جای زمین بسطامی چالوس آن را به عنوان زمین بسطام کجور نوشهر معرفی کرد و هر دو منطقه اسم یک منطقه را نشان می‌دهند یک منطقه بسیار زیبا که وقتی از مرزن آباد به سمت چالوس در حال حرکت باشید دو یا سه کیلومتری از مرزن آباد در جاده قدیم چالوس می توانید به سمت منطقه بسطام در حدود ۱۰ دقیقه‌ای را طی کنید تا به این منطقه بسیار زیبا و توریستی برسید.

منطقه ییلاقی می باشد البته از مناطقی ییلاقی پایین دست به شمار می‌رود و امکانات رفاهی در این منطقه به جز انشعاات از قبیل فروشگاه ها و مراکز خرید بسیار کم می باشد زمستان برف گیر و سردی داریم اما تابستان خنکی در این منطقه جاری می باشد.

بسطام کجور که بعضی آن را بسطام چالوس نیز می شناسند از معدود روستاهای کجور است که دارای انشعاب گاز نیز برخوردار است یعنی لوله کشی گاز شهری در این روستا فعال میباشد.

فروش زمین در بسطام مازندران

اگر در مازندران از هر کسی سراغ بسطام رو بگیرید مطمئناً به شما در منطقه حضور خواهند داشت چرا که در کل مازندران روستای بسطام فقط در کجور نوشهر واقعی باشد خوب هستن عزیزان زیادی که خواهان فروش زمین در بسطام هستند اما خوب بسته با بودجه شما فایل های متعددی را جهت معرفی در اختیار داریم که هم برای سرمایه‌گذاری برای بلندمدت هم به عنوان یک سرمایه زودبازده و کوتاه مدت می توان از آن استفاده کرد معمولاً فروش یا خرید زمین در بسطام همیشه رونق دارد چرا که ارزش این زمین شرایط رشد آن سبب شده است که همیشه خریداران زیادی تمایل به خرید این گونه زمین ها داشته باشند.

زمین داخل بافت بسطام نوشهر

معمولا نیز مانند سایر روستاهای نوشهر زمین داخل بافت موجود است هم زمین بیرون بافت می توان یافت خوب این بسته به شناخت شما از منطقه مصدوم دارد ببینید روستای بسطام معمولاً زمینه‌های بیرون بافت که برای فروش گذاشته شده اند تعدادشان بیشتر از زمین‌های داخل بافت می باشد.

زمین های داخل بافت الان در روستای بسطام حداقل ۳ تا ۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است که البته بسته به مشخصات دیگر آن به اینکه چه نوع کاربری دارد قیمت‌ها بالا خواهد رفت اما خوب زمین بیرون بافتنی ست تعدادشان کم نیست الان شما در بسطام زمین بیرون بافت بسیار زیاد دارد چرا که این منطقه دارای یک منطقه تحت حفاظت محیط زیست می باشد که متاسفانه فروشنده های زیادی نیز در این قسمت زمین دارد و زمین آنها هیچ ارزشی را نیز ندارد.

شرکت‌هایی که در بسطام زمین میفروشند

الان یک موضوع مطرح می باشد این است که بسیاری از مالکین غیر بومی که در بسطام زمین دارند متاسفانه زمین خود را در سال های قبل از شرکت‌ها خریداری کردند که شرایط زمین آنها نیز معمولا به این شکل میباشد .

یعنی یکسری شرکت‌های وجود دارد که زمین‌ها را در متراژ بالا قطعه بندی کردند و به افراد غیر بومی با قیمت پایین فروختند و زمین‌ها متاسفانه هیچگونه سندی ندارند و قریب به ۹۰ درصد این گونه زمین‌ها نیز بیرون بافت هستند خوب مالکی که امروز در حال فروش زمین‌ها هستند قیمت زمینهای آن رشد چندانی نداشته و متاسفانه هنوز هم بیرون بافت است واقعاً شاید سال‌های سال نیز بیرون بافت بماند.

اما یک نکته دیگری نیز وجود دارد اگر شما نیز مالک زمین با این شرایط هستین نگران نباشید چون ما به هر حال با توجه به اعتماد عمومی که به املاک پورولی وجود دارد میتوانیم برای شما زمین شما را به صورت فروش فوری به فروش برسانیم البته خب قیمتی زمین هم همانطور که عرض کردیم رشد چندانی نکرده است.

قیمت زمین شهرکی در بسطام کجور

در منطقه بسطام شهرک های زیادی داریم البته بسیاری از این شهرک ها به معنای واقعی شهرک نیستند بذارید برای شما بهتر و واضح تر توضیح دهم.

در اوایل سال ۱۳۸۰ در منطقه بسطام به واسطه شرکتها به بسیاری از ادارات زمین فروخته شد قیمت زمین ها بسیار ارزان بوده و به صورت اقساطی نیز فروخته میشده است شهرک هایی مانند شهرک یاس که بیشتر این شهرک‌ها در منطقه عجو بسطام واقع شده است.

در کل در خود منطقه داخل بافت بسطام چند شهرک بیشتر وجود ندارد قیمت زمینهای شهرک به واسطه اینکه داخل بافت هستند و همچنین گاهاً سند نیز دارند و از همه مهمتر بحث امنیت می باشد سبب شده نسبت به زمینه‌های بیرون شهرک قیمت بالاتری داشته باشند.

قیمت زمین شهرکی در بسطام کجور متغیر می باشد یعنی به اینکه شهرک از چند قطعه تشکیل شده و چند درصد شهرک ساخت و ساز شده و همچنین شهرک و مدارک شهرک می تواند روی قیمت نهایی تاثیر گذار باشد اما میانگین قیمت بالای متری ۵ میلیون تومان می باشد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00