زمان انتشار : 5 روز پیش
قیمت 800 میلیون تومان

خرید خانه ییلاقی در کجور

وقتی به دنبال خرید خانه ییلاقی در کجا هستید مطمئن آوازه منطقه کجور نوشهر را شنیده اید و از آب و هوای منطقه شرایط زمین قیمت زمین و ویلا در منطقه کجور آشنایی دارید اما اگر می خواهید بیشتر در مورد کجور بدانید در این سایت می توانید اطلاعات بهتری که از خود ما کسب کنید. با توجه به اینکه خرید زمین در کجور یک خرید سرمایه‌گذاران به شما می رود و یک سرمایه گذاری خوب است اما زمینی که در آن یک بنا داشته باشد نیز دست کمی از این سرمایه گذاری ندارد. امروز یک خانه نیمه کاره در کجور نوشهر با قیمت بسیار ارزان جهت معرفی هدیه آورده ایم. معمولاً خرید ویلا در کجور با توجه به شهرت این منطقه و همچنین طبیعت زیبای آن با استقبال زیادی مواجه بوده است.

معرفی خانه ییلاقی در کجور

خوب اگر بگوییم خانه ییلاقی یا ویلا در کجا چندانی نمی‌کند اما معمولاً عزیزانی که به دنبال خانه ییلاقی در کجا هستند بیشتر به دنبال خانه کاهگلی هستند که قدمت بیش از ۲۰ سال دارد و مالک آن نیز بومی میباشد .

چرا خانه های ییلاقی این روزها بیشتر استقبال از آنها فراهم شده چرا خانه های ییلاقی بیشترین تقاضا ها را دارند اصلا خانه روستایی در کجا کجور چه قیمتی دارد بهتر است با من باشید و این مطلب را به صورت کارشناسی با هم بررسی کنیم.

دوستان عزیز توجه داشته باشند خیلی از عزیزان با بنده تماس می‌گیرند و به دنبال یک ویلای نقلی و کوچک در منطقه حضور هستند حالا اگر خود کجور نبود در روستاهای کجا نیز باشد این عزیزان استقبال خواهند کرد اما باید توجه داشته باشند که این روزها دیگر حرفی از قیمت ارزان در کجا نیست چرا که قیمت ها به شدت رشد کرده و نسبت به سه سال اخیر با رشد ده برابری همراه بوده است همانطور که در سایر نقاط کشور ما با افزایش قیمت در قسمت مسکن مواجه بودیم وجود نیز از این قاعده مستثنا نبوده است اما باز با این تفاسیر هنوز قیمت برای خرید و سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد.

خرید خانه کاهگلی و قدیمی در کجور

عزیزانی که با توان مالی کمی که برای خرید زمین یا ویلا به حضور مراجعه می کند بارها از ما می‌پرسند که آیا میشود با مبلغ مثلاً ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون تومان یک خانه بسیار قدیمی و یک زمین کوچک در کجور خریداری نمود؟!

باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که در سال‌های گذشته یعنی در حدود ۳۰ و ۴۰ سال گذشته چون زمین ارزش زیادی نداشت بسیاری از غیر بومی‌ها که خانه‌های آنها امروزه کاهگلی هستند زمین‌های زیادی را محصول می کردند به یک بنای کاهگلی برای زندگی احداث می کردند و در قدیم این طور نبود که زمین ۲۰۰ متری را محصول کنند و در آن بنای داستان نماید چون زمین ارزش نداشت پس از زمین زیادی را معصوم می کرد و در آن یاب کشاورزی یا به دامداری می پرداختند و قسمتی از آن را نیز برای حیاط منزل خود استفاده می کردند.

پس از آن تصور نکنند اگر خانه کاهگلی و قدیمی باشد می‌توان با قیمت پایین و ارزان خریداری کرد در صورتی که برعکس میباشد خانه های کاهگلی چون زمین زیادی دارند و ارزش ملک به زمین آن می‌باشد معامله اینگونه ملک ها و خرید این گونه ملک ها به عنوان یک ملک ارزان تقریباً غیر ممکن میباشد.

خرید خانه ییلاقی در کجور

مشخصات خانه روستایی در کجور

اما نگران نباشید این خانه نیمه کاره و نیم ساخت که تقریباً کار سخت افزاری و سفت کاری ساختمان تمام شده است یعنی کف بنا یا پی بنا احداث ستونها احداث و همچنین دیوارکشی نیز انجام شده است و همچنین دارای جواز ساخت انشعابات و سند نیز میباشد و نوع سند آن نیز شش دانگ است قیمت بسیار ارزان برای فروش فوری به املاک پورولی سپرده شده است.

معمولاً چه کسانی به کجا مراجعه می کنند و چه کسانی به دنبال خرید ویلا ارزان یا زمین ارزان در کجور هستند اگر این سوالات به ذهن شما رسیده است باید خدمت شما عرض کنم که عزیزانی که برای خرید ویلا در نوشهر اقدام کردند و متاسفانه بودجه‌ای که دارند قادر به خرید ویلا حتی یک ویلای کلنگی یا قدیمی ساخت نیستند سعی میکنند در قسمت های مختلف شماره کشور که هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد اقدام خرید یک ملک نمایند و اگر نتوانند خانه روستایی یا ویلایی را خریداری کنند ترجیح میدن یک قطعه زمین در ابعاد کوچک نیز شده است برای خود خریداری نمایند تا در آینده یا عنوان سرمایه‌گذاری یا برای زندگی از آن استفاده کنند.

این ویلای در حال ساخت و نیمه کاره در حدود ۱۷۰ متر زمین دارد و بنای ۱۰۰ متری در آن مجوز ساخت گرفته در حال ساخت می باشد در منطقه لرگان کجا واقع شده است یکی از روستاهای خوبه کشور به شمار می‌رود و چون نزدیک به جاده اصلی و در منطقه غیربومی نشین وجود دارد و در حال احداث می باشد هم برای زندگی و هم برای یک سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

مالکین ویلا هم به معاوضه ملک خود با خودرو تمایل نشان داده است هم برای خریداری که اقدام به خرید به صورت نقدی نماید تخفیف خوبی در نظر گرفته است قیمتی که به ما اعلام شده است در حدود ۸۰۰ میلیون تومان میباشد که انصافاً با توجه به قیمت زمین و مدارکی که زمین دارند حداقل قیمت آن یک میلیارد تومان میباشد.

ویلا نیمه کاره در کجور

بسیاری از افراد این روزها در سایت ها که جستجو می کنند با واژه ویلای نیمه‌کاره بسیار برخورد کردند و فروش ویلا نیمه کاره در شمال بسیار رواج پیدا کرده است دلیل ان زمان را میتوان با توجه به رکود در بازار وجود دارد و افزایش قیمت مصالح ساختمانی بسیاری از پیمانکاران را در به اتمام رساندن ملک خود یا ویلای مورد نظر ناکام گذاشته است.

اما خوبه چون ویلا نیمه کاره می باشد و نقشه ساختمان با توجه به سلیقه مالک قبلی صورت گرفته است و شما اگر بخواهید ویلا یا خانه را خریداری کنید باید با نقشه ساخت آن ادامه دهید خب این امر هم یک امتیاز برای خریدار میباشد که می تواند روی قیمت ملک بزند به عنوان یک امتیاز از آن استفاده کند یا اینکه می توانید برای فروشنده چون قسمت سفت کاری ساختمان را انجام داده است یک امتیاز مثبت برای بالا بردن قیمت زمین به شمار رود

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00