زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت 24 میلیارد تومان

قیمت ویلا لوکس در چلک نوشهر

در این مطلب در مورد ویلاهای لوکس چلک با همدیگر صحبت می کنیم یک ویلای لوکس خوش قیمت به شما معرفی می کنیم به اینکه در کدام مناطق چلک و کدام شهرک چلک شما ویلای لوکس خریداری کنید توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار میدهیم و امکانات یک ویلای لوکس و لاکچری را در منطقه چلک نوشهر با همدیگر بررسی خواهیم کرد و در نهایت سعی میکنیم جواب بسیاری از سوالات شما را در این مطلب پاسخگو باشیم.

خرید ویلا لوکس در چلک نوشهر

چه ویلایی را لوکس می نامند؟!

اگر دنبال ویلای لوکس در نوشهر هستید و اصرار به خرید ویلا در منطقه برند چلک را دارید به این انتخاب شما احسنت می گویم اما این که معیارهای شما برای خرید یک ویلای لوکس چیست و چه ویلایی را ویلای لوکس یا لاکچری می‌نامند بسیار مهم می باشد.

برای خرید یک ویلای لوکس سعی کنید اول در یک منطقه برند ویلای لوکس خود را خریداری نمایید چرا که گاهاً منطقه برند از یک ویلای لوکس مهم تر می باشد اما اگر به منطقه خود را انتخاب کرده اید و می خواهید به دنبال یک ویلای لوکس ولاکچری باشید یک سری مسائل مهم را در نظر بگیرید.

چند مورد را سعی می کنم عنوان بار معرفی کنم:

  • متراژ بالای ویلا
  • نوساز بودن ویلا
  • استخر دار بودن و داشتن جکوزی و سونا
  • داشتن خواب زیاد با مستر
  • تراس رو به دریا یا رو به جنگل
  • داشتن سیستم امنیتی و البته هوشمندسازی بودن ویلا

معرفی ویلای لوکس و لاکچری در چلک

ویلا چلک نوشهر

۴۰۰ متر زمین
۵۰۰ متر بنا
۴ خواب
استخردار

حیاط سازی شده

سند تک برگ

۲۴ میلیارد

اینها خلاصه‌ای از امکانات ویلای لوکس ما میباشد که در چلک نوشهر واقع است خود منطقه چلک نوشهر در حد فاصل بین نوشهر و رویان نور قرار دارد که در فاصله ۱۰ کیلومتری نوشهر می باشد و به جرأت می‌توان گفت برندترین منطقه نوشهر به شمار میرود.

دندان قیمت زمین در چلک نوشهر حداقل متری ۲۰ میلیون تومان می باشد البته برای زمین داخل بافت که شما بتوانید در آن ساخت و ساز کنید و یک منطقه غیر بومی نشین باشد این قیمت به صورت میانگین در نظر گرفته شده است که در شرایط زمانی متفاوت این قیمت نیز فرق خواهد کرد.

ویلایی لوکس در شهرکی لوکس

پیمانکاران سعی می‌کنند ویلاهای لوکس خود را در شهرک های لوکس و لاکچری احداث نمایند چرا که شهرکی بودن یک ویلا نیز یک امتیاز مهم برای ویلا بحساب می‌آید.

هر زمان وارد شهرک های معروف منطقه‌ای می‌شوید میبینید ویلاهایی که در آن شهر کان ساخته شدن همگی لوکس و لاکچری هستند هر چقدر ویلاهای لوکس در یک شهرک زیاد باشد ارزش آن شهرت و شهرت آن نیز بالاتر خواهد رفت معمولاً افراد برای خرید ویلا لوکس در نوشهر به منطقه چلک یا بندپی نوشهر می آیند.

در منطقه ریاست جمهوری چلک شهرک های بسیار زیادی وجود دارد درست است که زمین‌های منطقه جنگلی جلگه‌ای هستند اما به خاطر شرایطی که در ریاست جمهوری چلک که الان را با اسم پلستان میشناسند وجود دارد همیشه طرفدار های زیادی برای خرید ویلا های لوکس و شهرک های لوکس به این منطقه می آیند.

خرید ویلاهای لوکس با ارز دیجیتال

چون ویلاهای لوکس قیمت بالایی دارند و معامله نقدی برای اینگونه ملکا بسیار کم صورت می‌گیرد و معمولاً خرید ویلا های لوکس یا به صورت معاوضه انجام می شود یا با ارزهای دیجیتال صورت می پذیرد.

معامله به صورت معاوضه که خوب کاملاً مشخص است ملک لوکس شما با یک ملکه دیگر در هرکجا از جمله تهران کرج یا همین نوشهر معامله می‌شود که می‌تواند کاملا به صورت معاوضه باشد یا به صورت نصف معاوضه و نصف پول نقد انجام پذیرد.

اما معامله با ارز دیجیتال که این روزها بیشتر از آن صحبت به میان می آید بیشتر با ارزهای معروفی چون بیت کوین یا اتریوم یا حتی تتر که اصطلاح دلار نیز برای آن مطرح هست صورت می‌گیرد و این گونه ارزها بیشتر طرفدار دارد و معامله با این ارزها نیز راحت‌تر است.

کسانی که تصمیم گرفتم برای خرید ویلا در نوشهر با ارز دیجیتال معامله کنند ویژه برای خرید ویلای لوکس و لاکچری جای درستی آمده اید چرا که پرسنل مشاور املاک پور ولی می‌تواند به شما در به ثمر رسیدن این معامله کمک کند تا یک معامله راحت و خاطره انگیز داشته باشید.

الان که بازار ارز دیجیتال با کاهش قیمت حمله بوده است اما به نظر کارشناسان در اواسط و اواخر سال ۲۰۲۲ دوباره ارزهای دیجیتال رشد خواهد کرد و این روند با خروج اقتصاد کشورهای بزرگ دنیا از انقباض مالی زودتر و بهتر اتفاق خواهد افتاد و عزیزانی که به دنبال خرید ملک در شمال با ارز دیجیتال هستند بهتر از خود را آماده معامله کنند.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00