زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت 7 و نیم میلیارد تومان

فروش ویلا ۷ میلیاردی در نوشهر مزگاه

فروش ویلا ۷ میلیاردی در نوشهر مزگاه

هر زمان قصد خرید ویلا زیر ده میلیارد را در نوشهر کرده اید من توجه شما را به این ویلای مدرن  ، نوساز ، دوبلکس در بهترین منطقه نوشهر جلب می کنم که قیمت در حدود ۷ میلیارد تومان دارد و قابل معاوضه با زمین یا خودرو نیز می باشد. معمولاً خرید ویلا در شمال همیشه چه برای سرمایه گذاری و چه برای زندگی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

فروش ویلا ۷ میلیاردی در نوشهر مزگاه

خرید ویلا هفت میلیاردی مزگاه نوشهر

چنانچه شما بخواهید یک ویلای ۷ میلیاردی در نوشهر تهیه کنید فکر میکنید کدام مناطق برای این سرمایه‌گذاری مناسب میباشد؟

شما می توانید از نوشهر یعنی از منطقه شمع جاران یا لتینگان تا منطقه چلندر خرید انجام دهید یا اینکه می توانید از منطقه مولکار تا منطقه سیسنگان خرید خود را انجام دهید. ارزش سرمایه گذاری و ارزش آن ملکی که شما قصد خرید آن را دارید در این دو منطقه متفاوت می باشد.

اگر شما بخواهید در منطقه ای که نام بردن یعنی از نوشهر تا چند در یک ملک ۷ میلیاردی بخرید در حدود ۲۵۰ متر زمین و نهایت ۱۶۰ متر بنا میتواند ملک شما داشته باشد اما با ۷ میلیارد می توانید در منطقه ملکار تا سیسنگان یک زمین ۴۰۰ یا ۵۰۰ متری و یک بنای حداقل ۱۵۰ متری را تهیه کنید.

ویلا هفت میلیاردی در کجای نوشهر میتوان خرید ؟

متاسفانه این قدر قیمت زمین و ویلا در نوشهر افزایش پیدا کرده است که مبلغ ۷ میلیارد نیز برای خریدار شک و تردید به وجود می‌آورد که آیا می تواند با این بودجه یک ویلای مناسب خریداری کند یا نه؟!

وقتی شما می خواهید با هفت میلیارد تومان ملکی را خریداری کنید سعی کنید ویلای شما بیشتر زمین داشته باشد تا بنای شیک! چرا که بنا بعد از مدتی غنی می ساخت یا به اصطلاح کلنگی می‌شود اما این زمین است که ارزشمند می شود و شما اگر بخواهید در آینده این ویلای خود را تخریب کنید و یک ویلای جدید بسازید با توجه به که انشعابات روی ان ویلا نصب بود نیاز به دریافت جواز ساخت و گرفتن پایان کار ندارید.

آیا ویلا ۷ میلیاردی در نوشهر وجود دارد؟

خوب حتماً شما می توانید یک ویلای ۷ میلیاردی در نوشهر تهیه کنید اصلاً به این موضوع شک نکنید اما اینکه این ویلا در کدام منطقه نوشهر واقع شده باشد و یا ویلای مورد نظر دارای چه ویژگی هایی باشد بسیار اهمیت دارد.

شما باید قبل از اینکه از ویلا خوشتان بیاید از لوکیشن یا موقعیت ویلا راضی باشید شما باید در منطقه ویلایی خود را خریداری کنید که ارزش سرمایه گذاری بالایی داشته باشد و به اصطلاح منطقه برند باشد.

زمان شما می توانید در نوشهر با ۷ میلیارد یک سرمایه گذاری خوب انجام دهید یک ویلای ۷ میلیاردی خوب تهیه کنید که با یک مشاور املاک خود ارتباط برقرار کنید املاک پورولی با مشاورین خبره که در نوشهر در شعبات خود دارد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00