زمان انتشار : 2 هفته پیش
قیمت 13 میلیارد تومان

خرید ویلا لوکس نوشهر توسکاتک

 

خرید ویلا لوکس نوشهر توسکاتک

معمولا اون دسته افرادی که دنبال خرید ویلا لوکس نوشهر توسکاتک هستند عزیزانی هستند که به نوشهر تشریف اوردن و منطقه و میشناسند و میدانند توسکاتک نوشهر منطقه برند در حومه نوشهر بشمار میرود و از این رو ویلاهای لوکس زیادی در توسکاتک وجود میدارد.

خرید ویلا لوکس در نوشهر توسکاتک

یک قطعه زمین در محدوده نوشهر جهت فروش به املاک پورولی سپرده شده است

این زمین در حدود ۶۰۰ متر مساحت دارد که دارای ۵۰۰ متر بنای دوبلکس و دارای سند تک برگ به همراه جواز ساخت و پایان کار می باشد

ویلای مذکور مابین نوشهر و نور قرار دارد و تا دریا نیز فاصله بسیار کمی دارد به تبع تا جاده اصلی نیز فاصله چندانی ندارد.

زیرا کف سرامیک و کابینت ام دی اف میباشد پنجره ها دوجداره هستند و دربهای ضد سرقت دارد ما میشناسید

که این منطقه فوق توریستی چون در بین شهرهای استان مازندران و گاهاً بین شهرهای شمالی کشور کمترین فاصله بین دریا و جنگل را دارد

که این امر سبب شده است زمین در نوشهر در این دو سه سال اخیر رشد بالایی داشته باشد

و با توجه به قیمت دلار و هزینه ساخت یک ویلا امروز کمترین ویلای نوساز در محدوده نوشهر چه محدوده شهری و چه محدوده غیر شهری کمتر از ۶ یا ۷ میلیارد نیست .

https://amlakpourvali.com/tag/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%84%d8%a7-%d9%84%d9%88%da%a9%d8%b3-%d9%86%d9%88%d8%b4%d9%87%d8%b1/

البته ویلاهای چند سال ساخت با زمین های کم قیمت‌های پایین‌تر وجود دارد اما معمولاً خرید ویلا لوکس در نوشهر به دلیل اینکه زمین ها ارزش بالایی دارند و معمولاً پیمانکاران ویلاهای لوکس را در مناطق برند نوشهر میسازند از این جهت شما قیمت تمام شده یک ویلا را حداقل ۶ تا ۷ میلیارد تومان محاسبه کنید.

به شما پیشنهاد می‌کند اگر در رنج زیر ۱۰ میلیارد تومان دنبال خرید ویلا هستید با گزینه‌های متعددی داریم هستند مالکینی که پول لازم میباشند مالکینی که دنبال معاوضه ویلا هستند معاوضه ویلا با زمین معاوضه ویلا با خودرو یا حتی معاوضه ویلا با آپارتمان استقبال زیادی از طرف خریداران برای این گونه موارد انجام می‌شود.

توصیه ملکی

ما توصیه می‌کنیم اگر به دنبال خرید ویلا لوکس هستید ویلاهای لوکس که ما در سایت املاک پورولی قرار دادیم را مشاهده کنید و با صفحه اینستاگرام املاک پورولی یک سری بزنید یا حتی می توانید با شبکه‌های اجتماعی تلگرام ، فیسبوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر املاک پورولی در ارتباط باشید .

شماره تماس ما نیز در بالا و پایین سایت درج شده است مراجعه کنید

حتماً با ما در تماس باشید

مشاورین ما بهترین مشاوره‌ها را جهت خرید مناسب به شما خواهند داد

ماه تا خرید و فروش ویلا و زمین با ارزهای دیجیتال از قبل از جمله ارزهای بیت کوین یا ارز سولانا، ارز کاردانو و ارز های معروف دیگری که وجود دارند را نیز انجام می دهد.

این روزها املاک پورولی توصیه می‌کند اگر دنبال خرید ویلا هستید ویلا لوکس ،ویلا لاکچری ، ویلاهای شیک و ویلاهای برند معروف به یک یا دو منطقه نباشید ما با تصرف و اشرافیت در منطقه داریم ویلاهای لوکس زیادی را می‌توان به شما معرفی کنیم که هم برای شما کاربران عزیز برای شما خواننده محترم برای شما خریدار بزرگ این امر میسر خواهد بود و شما می توانید خیلی راحت خرید خوب با قیمت مناسب حتی به صورت شرایطی نقد و اقساط نیز در نوشهر داشته باشید.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00