زمان انتشار : 1 هفته پیش
قیمت متری 5 میلیون تومان

اگر دیدی تعداد یک جستجوی کلمه خرید زمین هکتاری شمال افزایش پیدا کرده تعجب نکنید چرا که سرمایه‌گذاران بزرگی در کشور وجود دارند که با پتانسیل منطقه شمال کشور به خوبی آشنایی دارند آنها می‌دانند که در کمتر از یک سال دیگر سرمایه آنها چند برابر خواهد شد به ویژه خرید زمین هکتاری به استان مازندران که نگین استان های شمالی کشور می باشد.

خرید زمین هکتاری شمال

در هر صورت معمولاً خرید زمین هکتاری شمال توسط افراد معدودی صورت می‌گیرد این هم به دلیل قیمت بالای زمین ها در شمال می باشد البته به جز استان گیلان که قیمت زمین آن نسبت به استان‌های دیگر پایین تر می باشد البته در حال رشد می باشد و در آینده نزدیک قیمت این گونه زمین‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد اما نه در سطح افزایش قیمت زمین های استان مازندران.

زمین هکتاری شمال

خرید زمین هکتاری باید این نکته را عرض بکنم که  زمین های هکتاری با زمین های ده هکتاری فرق های بسیار زیادی دارد در این زمین هکتاری منظور زمین متراژ بالا می باشد اما زمین‌های ۱۰ هکتاری زمین های جنگلی جلگه ای هستند که معمولاً برای خرید آنها باید بسیار با دقت عمل کند چرا که زمین‌های ده هکتاری به هیچ وجه جواز ساخت داده نمی‌شود جز در قالب گردشگری که آن هم ۲۰ درصد کل زمین  که خریداری می‌کنید حق ساخت و ساز دارید.

بنابراین برای جنبه توریستی و گردشگری استفاده می شود و نکته دوم اینکه زمین‌های ۱۰ هکتاری انشعابات باید به صورت آزاد دریافت کنید و مجوز ساخت که شما دریافت می کنید محدود می باشد و کاربری زمین به هیچ وجه در آن تغییر پیدا نخواهد کرد.

از نظر سندی هم برای زمینهای ده هکتاری صادر شده است بی‌شک در قسمت کاربری آن ذکر شده است که جنگلی جلگه ای می باشد توصیه املاک پورولی به شما این است اگر دنبال خرید زمین هکتاری هستید معمولاً خرید زمین هکتاری بیرون بافت باشید که ارزان تر هم هست و آینده بهتری خواهد داشت.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00