املاک نوشهر

املاک نوشهر

0 تومان

املاک نوشهر

در این مقاله در مورد املاک نوشهر و وضعیت ملک و ساختمان در نوشهر بیشتر صحبت خواهیم کرد. کلی ترین موضوع در خرید مسکن و بهتر است بگویم زمین و ویلا در هر شهری شناخت از آن منطقه است ولی این امر چگونه محقق خواهد شد وقتی شما پا به یک شهر جدید میگذارید که تابحال به آنجا نرفته اید گزینه بهتر انتخاب املاک خوب است در شهر نوشهر هم همین قضیه جاری است املاک در نوشهر زیاد است و تعدادشان از 1000 تا هم فراتر رفته است اما آیا می‌شود به هر مشاور املاکی اعتماد کرد؟ اصلا چگونه باید یک املاک خوب را پیدا نمود؟ املاک های نوپا در نوشهر متاسفانه فقط با بزرگنمایی هایی که انجام می‌دهند سعی در شلوغ کاری و به هم زدن نظم عمومی حاکم بر بازار مسکن می‌شوند.

املاک نوشهر

نوشهر کجاست؟

شهرستان نوشهر در همسایگی شهرهای چالوس و نور است. نوشهر از طریق جاده کندوان و هراز به تهران وصل می‌شود. این شهر نزدیک ترین فاصله بین دریا و جنگل را دارد. در نوشهر فاصله جنگل و دریا کمتر از دو کیلومتر بوده و شامل روستاهای معروفی چون چیلک و بندپی و لیتگان و توسکاتک و سیسنگان و ملاکلا و چلندر و انارور و ونوش و سیاهرود و … است. شهر نوشهر دارای سواحل زیبایی است که پلاژ های معروفی با ساحل ماسه را دارد معمولا ویلا ارزان نوشهر با شرایط پرداخت خوبی است

ویژگی های طبیعی برای شناخت نوشهر

مناطق معروف و زیبایی در نوشهر وجود دارد که گاهاً شهرت جهانی دارند؛ مثل دریاچه ارواح و سد آویدر و جنگل سیسنگان و بام نوشهر که در در بغل صلاح الدین کلا و بندپی و ملاکلا قرار گرفته اند. البته آبشار چلندر را نیز نباید فراموش کرد. چلندر و بندپی که البته جز املاک‌های معروف نوشهر هستند می‌توانند راهنمایی‌های لازم را برای خرید زمین در ملاکلا و خرید زمین در بندپی و در نزدیکی بام نوشهر بندپی داشته باشند. جنگل سیسنگان نیز دارای زمین های زیبای شهرکی و جنگلی و زمین ساحلی هستند.

در ادامه ببینید ...