زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت 8 میلیارد تومان

ویلا ۸ میلیارد در لتینگان نوشهر

ویلا ۸ میلیارد در لتینگان نوشهر

همه شما با منطقه لتینگان نوشهر آشنایی دارید اگر تمایل به خرید ویلا در نوشهر دارید منطقه لتینگان با توجه به انتهای کمربندی نوشهر قرار دارد و نزدیک شهر نوشهر به حومه نوشهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی جز مناطق برند نوشهر به شمار می رود هم از نظر زندگی و هم از نظر سرمایه گذاری یک انتخاب بسیار مناسب می باشد.

ویلا ۸ میلیارد در لتینگان نوشهر

خرید ویلا تا ۸ میلیارد در نوشهر لتینگان

اگر تصمیم گرفتید ویلایی را در لتینگان خریداری کنید و اقدام به خرید ویلا در لتینگان نوشهر کنید موقع گزینه برای شما آوردیم در حدود ۳۰۰ متر زمین ۲۲۰ متر بنای دوبلکس دارد چون ویلا نوساز میباشد و تقریباً دو طبقه مجزا نیز است برای دو خانواده بسیار عالی می باشد یعنی اگر شما دو خانواده هستید که با هم ارتباط گرم و صمیمی دارید و میخواهید ویلایی نزدیک هم خریداری کنید می‌توانید این ویلا را خریداری نموده و هر کدام از شما یکی از طبقات را استفاده کنید.

در مورد خرید ویلا ۸ میلیاردی خدمت شما عرض کنم اگر این مبلغ بتوان یک ویلای خوب در یک منطقه خوب خریداری کنید شما واقعاً توانستید یک گزینه بسیار خوبی را انتخاب کنید و برد کرده اید چرا که در مناطق برند ویلاهای ارزان قیمت حداقل از ۵ میلیون شروع می‌شود و این ویلا با این ویژگی که دارد زیر قیمت کارشناسی و به اصطلاح یک ویلای ارزان در لتینگان به شمار می رود.

ویلا شهرکی در لتینگان نوشهر

حتما بهتر از بنده میدانید شهرک هایی که در لتینگان وجود دارند بیشتر در خیابان بهرام لتینگان واقع شده است یعنی اگر شما تصمیم گرفتید در خیابان بهرام لتینگان صاحب ویلا شوید ما توصیه می‌کنیم حتماً در خرید خود تعجیل کنید چراکه خیابان بهرام اکثرا غیربومی نشین هستند.

نکته مهمی که در مورد ویلاهای لتینگان وجود دارد این است که اً که خریداری می کنید به استعلامات آن را از منابع طبیعی دریافت کنید چرا که ما زمین های جنگلی جلگه‌ای در لتینگان زیاد داریم زمین های اوقافی داریم سعی کنید استعلام گونه زمین‌ها را به دست بیاریم اگر ویلای شما دارای جواز ساخت و پایان کار باشد بیشتر راه را رفته اید و نیاز به استعلام نیست چرا که برای دریافت جواز و حتی سند تک برگ این استعلامات از ادارات مربوطه گرفته میشود.

ویلا تا هشت میلیارد خیابان بهرام لتینگان

خوب دیدم اهمیت این موضوع که حتماً ویلای خود را در خیابان بهرام لتینگان خریداری کنید بسیار زیاد است سعی کردم مقداری در این مورد توضیح دهم دوستان عزیز توجه داشته باشند شما خیابان بهرام را از نظر جغرافیایی جغرافیایی می توانید در کنار دانشگاه آزاد نوشهر پیدا کنید از ورودی آن که انتهای کمربندی نوشهر می باشد وارد شوید چند شهرک بسیار لوکس وجود دارد شهرک هایی که دارای ویلاهای چند ده میلیاردی هستند.

معمولاً عزیزانی که به دنبال خرید ویلا در شمال هستند سعی می کنند در مازندران سرمایه‌گذاری خود را انجام دهند به شهر نوشهر چون باریک ترین خط ساحلی را دارد و فاصله دریا و جنگل در آن بسیار کم می باشد گزینه اول آنها خواهد بود البته این نکته را هم عرض کنم شما در خود نوشهر نیز مناطق برند چون لتینگان ، چیلک ، بندپی یا چلندر را به عنوان گزینه اول خود قرار دهید در خود لتینگان نیز خیابان بهرام لتینگان را گزینه از قرارداد اینها را از کردن خواستم نگاه شما از بالا به پایین به همین صورت می باشد که عنوان شد.

ویژگی و مشخصات ویلا ۸ میلیاردی لتینگان

۳۰۰متر زمین
۲۵۰متربنا
هرطبقه مجزا ۱۲۵متر
با تمام امکانات برق اب گاز
پکیج ورادیاتور هر دوطبقه نصب
کلرهر دوطبقه نصب
دوربین مدار بسته
درب حیاط کنترلی
ایفون تصویری
ابنما داخل حیاط
با سندو مجوز ساخت
قیمت هفت میلیارد وپانصد
البته این رو هم مثل سایر ویلا ها به صورت شرایطی نیز به فروش خواهد رسید که شما می توانید به صورت نقد و اقساط مالکین بیدار شوید اگر قصد معاوضه یا تهاتر ملک را داریم می‌توانیم با خودرو یا هر فایل ارزنده‌ای دیگر به صورت نقض و تئاتر معامله را جمع کنیم.

تو فراموش نکردم این نکته را عرض کنم که املاک پورولی بسیار خرسند می باشد که به شما هموطنان عزیز می تواند در پیدا کردن ملک مورد علاقه شما به باب سلیقه شما بسیار کمک کند و با توجه به اشرافی که در منطقه به اعتماد عمومی که بین مالکین دارد این راه برای ما و شما هموار است.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00