زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت 7 میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

ویلا چلندر نوشهر ۵۵۰ زمین ۲۵۰ بنا

ویلا نوساز کلید نخورده با ۵۵۰ متر زمین حدود ۲۵۰ متر بنای دوبلکس یک خواب پایین و دو خواب بالا دارد این ویلا دارای سند تک برگ بوده دارای جواز ساخت می باشد منطقه بومی نشین نزدیک خط گاز کلندر میباشد کف ویلا سرامیک بوده نماسنگ باشد تراس ۳۰ متری رو به جنگل دارد یک ایوان بزرگ نیز رو به کوه دارد حیاط سازی بسیار شیکی دارد از کابینت های ممبران در آشپزخانه استفاده شده است همه خواب ها کمد دیواری و مستر میباشند.

ویلا چلندر نوشهر ۵۵۰ زمین ۲۵۰ بنا

چون ویلا تازه ساخت بوده و اینکه مالک پول لازم میباشد به قیمت ۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است الان زمین در چلندر متری حداقل ۱۴ تا ۱۵ میلیون تومان هست.

شما با یک حساب کتاب خیلی ساده خواهید فهمید که شما با پرداخت پول زمین تقریبا صاحب ویلا میشوید آن هم ویلای لوکس و نوساز که وقتی حرف از چلندر زده میشود و این ویلا داخل مجتمع بوده از این جهت خواه‌ناخواه ارزش ملک چند برابر خواهد شد.

ویلا چلندر نوشهر ۵۵۰ زمین

الان شما به امکانات ویلا توجه کنید داشتن سرویس فرنگی و سرویس ایرانی و البته پنجره های دوجداره و درب ضد سرقت همه مصالح استفاده شده در این ویلا بسیار با کیفیت می باشند .

ویلا چلندر نوشهر ۵۵۰ زمین ۲۵۰ بنا

خود زمین نیز داخل بافت است اما زمین چلندر یا اگر بخواهیم ویلا چلندر را قیمت گذاری کنیم خود چلندر نوشهر چون برند است ارزش ملک شما را چند برابر خواهد کرد

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : Dai