ویلا لوکس در چیلک نوشهر

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

هشتصد میلیارد و چهارصد میلیون تومان - کد ملک : 00

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

هر کس داره توی اینترنت میزنه ویلا لوکس در چیلک نوشهر ، بی شک این منطقه برند توریستی رو میشناسه و میدونه که عروس مناطق نوشهر است و اینو راحت میشه با یه سفر کوچیک به این منطقه متوجه شد اگرم نتونستین تشریف بیارید به چیلک ، میتونید با استعلام قیمت زمین های این منطقه به این موضوع پی ببرید . این ویلا در یک کلمه می توان گفت که واقعا لوکس و لاکچری است کاری به ظاهرش ندارم که گواه حرفهای بنده است شما می توانید با خوندن مشخصات این ویلا نیز متوجه بشید . پس بهتره زیاد چشمان شما را اذیت نکنم و برید پایین و ببینید ویژگی ها این ویلای بسیار لاکچری در چلک نوشهر را .

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

مشخصات ویلا لوکس

این ویلا تازه ساخت دارای 1100 متر زمین و حدود 760 متر بنای نوساز می باشد که به قول معروف کلید نخورده می باشد دارای 5 خواب با مستر بوده که همه خواب های اون نیز کمد دیواره دارند همانطور که از عکس مشخص است این ویلای نوساز و لوکس دارای روف گاردن بوده و ویو چیلک رو که همتون به خوبی میدونید بینظیر است داشتن سند تک برگ و جواز ساخت امنیت معامله رو دو چندان می کند و اصل مطلب هم که میدونم همتون دنبال این هستید که اشاره کنم این است که دارای استخر نیز می باشد استخر آب گرم و سرد که داخل ساختمان نیز می باشد .

چیلک نوشهر

نوشهر دارای بیش از 60 روستا می باشد و چیلک گرانترین روستای آن بشمار می رود که ما بین نور و نوشهر می باشد که حدود 8 کبلومتری نوشهر است و هر چقدر از سمت جاده اصلی به سمت کوه می رویم ارتفاع بیشتر می رود بی شک ویو دریا و جنگل نیز با همدیگه خواهید داشت در آخر این ویلای لوکس و لاکچری پیشنهاد املاک پورولی به شما می باشد بهتره یه نگاهی به پست فروش ویلا چیلک بندازید

در ادامه ببینید ...
برچسب ها