زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

ویلا زیر قیمت نوشهر

این ویلا که الان برای شما توضیحات آن را عرض خواهم کرد بسیار زیر قیمت می باشد در منطقه نوشهر قرار دارد نوساز شهرکی دوبلکس و استخر دار است و جزء فروش فوری های املاک پورعبدی به شمار می رود.

خرید ویلا زیر قیمت نوشهر

این ویلا با حدود ۲۴۰ متر زمین داخل بافت و همچنین ۱۷۰ متر بنای نوساز و کلید نخورده ای که دوبلکس بوده و سه خواب می‌باشد دو خواب بالا و یک خواب پایین دارد همه خوابها مستر میباشند که ویلاسرا می باشد نمای سنگ دارد تراس رو به جنگل و همچنین انشعابات آب برق و گاز روی ملک وجود داشته پایان کار دارد. این ویلا داخل شهرک بوده و استخر نیز دارد در اصل یک ویلای استخردار شهرکی میباشد.

ویلا زیر قیمت نوشهر

در منطقه غیربومی نشین نوشهر میباشد و چون ویلا زیر قیمت است مالک آن پول لازم می باشد اصولا ویلا زیر قیمت در این شرایط بسیار نادر است بازار هم طوری نیست که بتوان ویلاهای زیر قیمت را به راحتی به دست آورد ویلا زیر قیمت در نوشهر به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد

اما املاک پورولی به شما پیشنهاد می کند اگر به دنبال خرید ویلا ارزان و ویلا زیر قیمت در نوشهر هستید با ما در تماس بوده این ویلا به این ویلای خوش قیمتی را به راحتی از دست ندهید که چرا زود به فروش خواهد رسید.

فروش ویلا زیر قیمت در نوشهر

 

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : Ghor