ویلا استخردار شهرکی مبله نوشهر

ویلا استخردار شهرکی مبله نوشهر

شش و نیم میلیارد تومان - کد ملک : 00

ویلا استخردار شهرکی مبله نوشهر

این عنوان میتونه کاملترین عنوان و تعریف از یک ملک باشد ویلا استخردار شهرکی مبله نوشهر یعنی یک ویلای همه چیز تمام با بهترین و خاص ترین امکانات که شاید هر کدام از این امکانات اگر روی یک ویلا باشد اون ویلا رو لوکس نامگذاری کنند اما ما داریم ویلایی رو بهتون معرفی می کنیم که نه اسمشو گذاشتیم ویلا لوکس نوشهر ، و نه اسمشو لاکچری میزاریم چون اونهایی که خریدار واقعی باشند میدونند لاکچری تر و لوکستر از این ویلا وجود نداره . این ویلای استخردار داخل شهرک برندی واقع شده و و این شهرک هم در بهترین منطقه نوشهر قرار دارد تا یادم نرفته باید بگم که این ویلا ما بین نوشهر و نور قرار دارد.

ویلا استخردار شهرکی مبله نوشهر

مشخصات ویلا

ویلاهای استخردار رو شما هر جایی ببینید می پسندید اما من دارم بهتون ویلایی رو با مشخصات زیر معرفی می کنم که هم فروش نقدی با تخفیف خوب رو داره و هم فروش شرایطی با اقساط چند ماهه برخوردار است خلاصه اینکه ما این ویلای خوشگل و تازه ساخت رو به شما معرفی کردیم و این شمایید که میتونید انتخاب کنید بهترین رو داشته باشید یا نه .

۶۰۰زمین
۴۵۰بنا
۴خوابه.استخردار
شهرکی برند
نوساز
مبله
قیمت۶/۵۰۰ میلیارد

ویلاهای استخردار

در مورد قیمت ویلاهای استخردار باید بگم که صرفا یک ویلا با استخر توش باشه رو نمیشه استخردار معرفی کرد باید مثل این ویلا که لوکس است ویژگی های خاصی داشته باشه اینو گفتم چون مشاهده کردیم مالک میاد یک استخر کوچیک تو بناش میزنه و یه قیمت کاذب هم میزنه تنگش و میگه این ویلا این قیمت . اونوقت اون ویلایی دوزار نمی ارزه رو قیمت میلیاردی بهش میدن.در هر صورت پیشنهاد املاک پورولی این ویلای شیک به شماست تا شما هم بهترین ها رو داشته باشید وقتی بهترین هستین خلاصه خرید ویلا استخردار در نوشهر رو رای خریدهاتون قرار بدید

در ادامه ببینید ...
برچسب ها