زمان انتشار : 8 ماه پیش
قیمت 14 میلیارد تومان

ویلا استخردار خط گاز نجارده نوشهر

امروز در تاریخ اول بهمن سال ۱۳۹۹ که این مطلب را در سایت املاک پور ولی بارگذاری می کنیم این نکته حائز اهمیت می باشد که میانگین قیمت زمین های داخل بافت که بتوان در آن ساخت و ساز کرد و مجوز ساخت گرفت بر حدودی متری ۸۹ میلیون تومان می باشد گاها در بعضی جاها بالاتر و در بعضی جاها به نسبت پایین تر می باشد.

افزایش قیمت زمین و همچنین افزایش هزینه ساخت سبب شده است اگه شما که به دنبال خرید زمین هستیدیا از آن مهم تر به دنبال خرید ویلا هستید باید بدانید ویلا ارزان ترین قیمت آن حداقل یک و نیم تا ۲ میلیارد تومان می باشد مناطق همچون چیلک و بیشتر نیز است.

ویلا استخردار خط گاز نجارده نوشهر

این ویلا که برای شما جهت معرفی آورده ایم در حدود ۱۴ میلیارد تومان قیمت دارد در بندپی و نجارده واقع شده است حدود ۶۰۰ متر زمین و ۴۸۰ متر بنا دارد استخر سونا و جکوزی دارد ویوی جنگل دارد و ۴ خواب دارد تراس رو به جنگل بسیار بزرگ و زیبایی دارد نوساز می باشد دارای سند تک برگ و جواز ساخت و همچنین پایان کار نیز می باشد.

مشخصات منطقه نجارده

در مورد شرایط پرداخت و یا شرایط خرید این ویلا باید عرض بکنم شما می توانید با پرداخت نیمی از قیمت اعلام شده به صورت نقد و پرداخت مابقی آن در اقساط کوتاه مدت صاحب یک ویلای لوکس و لاکچری در نجارده نوشهر شوید.

ویلا لوکس مذکور چون در نجاری نوشهر قرار دارد و معمولاً ویلا استخردار خط گاز نجارده نوشهر نسبت به ویلا پای کوه نجارده قیمت مناسب تری دارد از این جهت پیشنهاد می کنیم این ویلای شیک و لوکس را از دست ندهید و نکته مهم تر اینکه چون ویلا هم کلید نخورده است و هم اینکه دارای سند تک برگ است و احراز مالکیت شده است امنیت معامله و اعتماد به آن را بالا میبرد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : J00