زمان انتشار : 5 سال پیش
قیمت ۵ میلیارد تومان

قیمت ویلا ونوش نوشهر

بسیاری از افراد منحصراً در اینترنت دنبال خرید ویلا در ونوش نوشهر هستند با اینکه روستاهای برند زیادی در نوشهر وجود دارد یا با توجه به اینکه خیلی راحت می توانند خرید ویلا در نوشهر را جستجو کنند اما تاکید به خرید ویلا در منطقه ونوش را دارند چرا که میدانند این منطقه برای سرمایه گذاری بسیار عالی میباشد و درصد رشد و سودآوری آن نسبت به روستاهای دیگر بیشتر و سریعتر میباشد.

خرید ویلا ونوش نوشهر

زمانی که تصمیم به خرید ویلا در ونوش نوشهر گرفته‌اید نشان داده اید شما یک تفکر بزرگ اقتصادی دارید چرا که یک منطقه بسیار برند را برای زندگی یا سرمایه‌گذاری انتخاب نموده اید در هر صورت به قدری ونوش نوشهر منطقه خوب و ارزشمندی است خرید ملک در این منطقه با هر نگاهی یک تصمیم عالی تلقی میشود.

کد 612
380 متر زمین
170متر بنا
سه خوابه
انشعابات وصل
داخل مجتمع
قیمت  7 میلیارد

منطقه ونوش در نوشهر با شرایط منحصربفرد از جمله ویو دریا و جنگل بودن و نزدیک جنگل سیسنگان نوشهر که قیمت زمین در ونوش و ویلا در ونوش ارزان میباشد و با توجه به اینکه قابل معاوضه با ویلا و آپارتمان با اصفهان و یزد و تهران میباشد و زمین فروشی در ونوش نیز این خصلت را دارد.

ویلا ارزان در ونوش

اگر تصور این را دارید که ویلای زیر یک میلیارد تومان در ونوش خریداری کنید بهتر است از این صفحه بیرون بروید و بیخیال خرید ویلا در ونوش باشید چرا که عملاً ویلا زیر سه میلیارد در ونوش وجود ندارد.

ویلاهایی که در حدود ۳ میلیارد تومان هستند ویلاهای چند سال ساخت با قیمت ارزان تنقیه می‌شوند که به متراژ زمین آنها نیز کم می باشد و در حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ متر میباشد.

ویلاهای ارزان سابقاً ویلاهای می گفتند که در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیارد تومان قیمت داشته اند اما با این قیمت زمین دیگر رویای داشتن ویلا های زیر یک میلیارد را نباید در سر پروراند.

و اگر عنوان ویلا ارزان را معرفی کرده ایم چرا که این ویلاها آن زیر قیمت کارشناسی منطقه هستند و نسبت به ویلا های دیگر ارزان تر میباشند.

ویلا شهرکی در ونوش

شهرک زیادی در ونوش قرار دارد اگر تصمیم به خرید ویلا شهرکی در ونوش گرفته‌اید اصلا نگران نباشید گزینه‌های زیادی پیش روی شما است و ویلاهای داخل شهرک معمولاً بیشتر مورد پسند غیر بومی‌ها می‌باشد چرا که امنیت ملک اولویت آن عزیزان میباشد.

ویلاهای داخل شهرک چون اکثرا شهرک ها دارای نگهبانی هستند و ملک های شهرکی نیز سند دار هستند در هر صورت گزینه بسیار مناسبی برای خرید میباشد شما هم اگر ویلایی داشتید که در شهری غیر از محل سکونت اجتماعی بود امنیت آن برای شما یک دغدغه به شمار میرفت.

در هر صورت توصیه می‌کنیم هر کدام از شهرک‌های ونوش را پسندیده‌اید چه یک شهرک قدیمی یا یک شهر که تازه تاسیس فرقی نمی کند کار را به ما بسپارید تا شما را به ویلای مورد پسندتان برسانیم.

 

توجه :

آدرس مکان ویلا ممکن است واقعی نباشد بقیه اطلاعات صحیح میباشند. لطفا تماس بگیرید

املاک پورولی در خدمت شماست

کانال تلگرام املاک پورولی

http://telegram.me/pourvali

 

 

پورولی……………………………………………… ۰۹۱۱۳۹۵۸۱۲۶

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 612