قیمت ویلا لوکس در چیلک

قیمت ویلا لوکس در چیلک

دو میلیارد و 200 میلیون تومان - کد ملک : 00

قیمت ویلا لوکس در چیلک

هر کسی تو اینترنت داره میزنه قیمت ویلا لوکس در چیلک ، شک نکنید مشتری خاص هست که تو برند ترین منطقه نوشهر داره دنبال ویلا لوکس میگرده . اصولا هر کسی نوشهر رو بشناسه 100% چیلک نوشهر رو هم میشناسه . چیلک ما بین نوشهر و نور واقع شده و قیمت زمین اون از همه جای حومه نوشهر بالاتر است چون این منطقه برندترین منطقه است و شهرک های لوکس زیادی هم در اون قرار دارد هر متر زمین اینجا هیچی نباشه حداقل سه و نیم تا چهار میلیون می باشد تا متری ده میلیون نیز ما تو این منطقه زمین داریم بهتره بریم سر اصل مطلب و در مورد این ویلا لوکس و مشخصات اون بیشتر براتون بگیم بهتره این ویلا لوکس در چیلک نوشهر رو از دست ندهید.

قیمت ویلا لوکس در چیلک

مشخصات ویلا

این ویلا دارای 280 متر زمین و 250 متر بنای نوساز و کلید نخورده دارد دارای چهار خواب بزرگ و مستر دار که کمد دیواری نیز دارد فاصله کم با دریا و جنگل و همچنین داشتن مدارک کافی از جمله سند و جواز ساخت سبب شده خیال شما از معامله راحت باشد امنییت منطقه چیلک رو که زبانزد است و حرفی توش نیست در مورد خود ویلا هم باید بگم که قیمت اون در مقال مشخصاتی که داره واقعا ارزان بشمار می رود این ویلا دوبلکس قابل معاوضه با خودرو و ملک در تهران نیز می باشد در آخر املاک پورولی می تواند به شما با کارشناسان خبره ای که دارد مشاوره خوبی بدهد.

ویلای چیلک

تا یادم نرفته باید بگم که چیلک طی این سه تا چهار سال هر چی ویلا خریدین شک نکنید ویلای لوکسی است چون تمام ویلاها دوبلکس هستند و همشون هم مهنمدسی ساخت هستند چون کسی نمیاد تو منطقه ای که قیمت زمین اون چند میلیونی است ویلا معمولی بسازه از این رو است که فروش ویلا چیلک مشتری خاص دارد

 

در ادامه ببینید ...
برچسب ها