زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت 11 میلیارد تومان

قیمت ویلا ساحلی داخل شهرک در نوشهر

اگر به دنبال خرید ویلا ساحلی شیک در حومه نوشهر هستید ما برای شما یک گزینه بسیار خوب جهت معرفی آورده ایم این ویلا ساحلی داخل شهرک بوده به صورت دوبلکس ساخته شده و تازه ساخت میباشد شهرک دارای نگهبانی ۲۴ ساعته می باشد و همچنین چون ساحلی بوده و قیمت بسیار مناسبی دارد و از این جهت برای زندگی و سرمایه گذاری بسیار عالی می باشد.

در مورد مشخصات ویلا باید عرض کنم که در ذیل این مطالب را مشخصات ویلا را به صورت شمرده و تفکیک شده خدمت شما عزیزان و خریداران عزیز ارز خواهیم کرد درضمن قیمت اعلام شده برای فروش نقدی و اقساطی می باشد و شما می توانید در اقساط ۶ ماه نیز این ویلا را خریداری کنید.

مشخصات ویلای ساحلی

٢٠a

متراژ زمین ۳۸۰ متر

متراژ بنا ۲۰۰ متر

داخل شهرک برند ساحلی با نگهبانی

پلاک ۳ از دریا

سند تک برگ

۳ خواب (۲ مستر)

استخر مشاع

محوطه سازی عالی

قیمت ۱۱ میلیارد

شما خوب میدانید که قیمت زمین های ساحلی به شدت افزایش یافته و چیزی در حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون در هر متر مربع معامله می شود که در جاهای برند نوشهر این قیمت بیشتر نیز خواهد بود با این تفاسیر شما می توانید این ویلا را با قیمت بسیار ارزان خریداری خواهید کرد.

قیمت ویلا ساحلی داخل شهرک در نوشهر

فروش نقد و اقساط این میدان نیز در معامله پذیرفته می شود و نکته مهم‌تر اینکه معاوضه با خودرو نیز انجام می‌شود یا ملک در تهران یا کرج که کمتر پیش میاد با این شرایط نقد بازار کسی ویلا ساحلی خود در نوشهر را بتوان خواهد معاوضه کند املاک پورولی این امکانات را برای شما خریدار واقعی فراهم کرده است تا هم یک ویلای ساحلی شیک در نوشهر داشته باشید و هم یک سرمایه گذاری خوبی انجام داده باشید.

نکته آخر اینکه جهت خرید ویلا ساحلی در نوشهر و همچنین در دریافت قیمت ویلا ساحلی داخل شهرک در نوشهر حتماً با مشاورین املاک ما در تماس باشید.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : A20