زمان انتشار : 3 ماه پیش
قیمت متری 5 میلیون تومان

قیمت زمین هکتاری در نوشهر

بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران بزرگ در منطقه هستند که شدیدا به دنبال کسب اطلاعات در مورد قیمت زمین هکتاری در نوشهر هستند این امر خود واضح دلیل بر حقانیت حرف ها و گفته‌های کارشناسان املاک پورولی می باشد که قیمت زمین در سال ۱۴۰۰ رشد بالایی خواهد داشت.

قیمت زمین هکتاری در نوشهر

معمولاً زمینهای هکتاری توسط افراد خریداری خواهد شد که قصد شهرک سازی ها و یا پروژه های بزرگ در نوشهر را دارند الان قیمت زمین هکتاری در نوشهر حداقل از متری یک و نیم میلیون به بالا وجود دارد البته کمترین قیمت زمین های هکتاری را زمین های جنگلی و جلگه ای دارند.

شاید بپرسید زمین جنگلی-جلگه‌ای چه فرقی با زمین های دیگر دارد باید خدمت شما عرض کنم زمین های جنگلی-جلگه‌ای یا زمین های ده هکتاری زمین هایی هستند که به هیچ وجه به شما تغییر کاربری و جواز ساخت داده نمی‌شود.

خرید زمین هکتاری در نوشهر

صرفاً در مناطق ریاست جمهوری چلک یا خیابان فرسیان انارور از این گونه قطعات بسیار زیاد دیده می شود البته ما در تقریبا همه روستاهای نوشهر حتی به قطعات کوچک به صورت لکه زمین های جنگلی-جلگه‌ای داریم.

اکثر آنها نیز ساخت و ساز صورت گرفته اما انشعابات را آزاد دریافت کردند و هیچ گونه مجوز ساخت صادر نشده حتی زمینهای هکتاری را هم  می خواهم زمین‌های ۱۰ هکتاری که به عنوان جنگلی جلوگیری سند نیز برای آنها صادر شده است در قسمت کاربری آن قید شده است که جنگلی جلوگیری می باشد.

اما این باز به عهده خود خریدار است که سرمایه خود را بر این گونه زمین‌ها جاری سازد یا نه به زمین های عادی متراژبالا رجوع کند که البته این گونه زمین ها قیمت بهتر خیلی بیشتر از زمین‌های ۱۰ هکتاری خواهند داشت این توضیحات مختصری که خدمت شما عزیزان عرض کردیم برای کسب قیمت زمین متراژ بالا در نوشهر می باشد با این حال شما می توانید قیمت ارزانترین زمینهای هکتاری در نوشهر را از املاک پورولی دریافت کنید

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00