زمان انتشار : 3 سال پیش
قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

قیمت زمین شهرکی در نوشهر نیرنگ

شما تصور می کنید قیمت زمین شهرکی در نوشهر نیرنگ چقدر باشد؟ زمین داخل شهرک در نیرنگ چقدر ارزش دارد؟ زمین بیرون بافت با زمین داخل بافت در نیرنگ نوشهر چگونه است؟ همه این سوالات را من جواب خواهیم داد در همین مطلب در همین سایت املاک پورولی نوشهر است.

قیمت زمین شهرکی در نوشهر نیرنگ

توضیحات بیشتر

زمین داخل بافت و زمین بیرون بافت در نیرنگ نوشهر اختلاف حدود ۴۰ تا ۵۰ درصدی دارد زمین داخل بافت یعنی زمینی که می توانید به راحتی در آن ساخت و ساز کنید و ربطی به بومی بودن یا غیر بومی بودن منطقه ندارد.

زمینهای داخل بافت نوع کاربری دارد کاربری مسکونی زراعی و همچنین باقی می باشد که قیمت زمینهای با کاربری مسکونی بیشتر از زمینهای زراعی و باغی می باشد چرا که گاهاً برای تغییر کاربری زمین های زراعی و باغی در نیرنگ نوشهر مشکلاتی به وجود خواهد آمد.

مشخصات زمین

قیمت زمین شهرکی هم که یقیناً بالاتر از زمینه‌های غیر شهرکی می‌باشد چرا که معمولاً زمینه‌های داخل شهرک در نیرنگ دارای سند بوده و کاربری آنها مسکونی می‌باشد و تقریباً همه ساکنین شهر غیربومی نشین است البته این موضوع نیز حمیت دارد که امنیت زمین و ویلا داخل شهرک در نیرنگ نوشهر بیشتر می باشد.

املاک پورولی به شما توصیه می‌کنداگر از موقعیت منطقه نیرنگ نوشهر آگاهی دارید و از امتیازات این روستا باخبر هستید لطفاً به مشخصات زمینی که در ذیل به شما معرفی خواهیم کرد توجه داشته باشید. قیمت زمین در نیرنگ نوشهر همیشه در حال رشد بوده و است و عوامل بسیاری به این رشد کمک می کند.

261 متر
داخل شهرک ویلایی
اطراف ساخته شده
دارای جواز ساخت و داخل بافت
دور دیوارکشی شده با دروازه
انشعابات کنار درب ورودی
ویو جنگل و دریا
کاربری مسکونی

سنددار

بر ۱۲ متری

کل شهرک غیر بومی نشین

آنچه در قسمت بالا به شما معرفی شد قسمتی از مشخصات زمین می باشد اگر شما تمایل به خرید زمین در نیرنگ نوشهر دارید و می دانید که نیرنگ نوشهر نزدیک کمربندی و نزدیک شهر نوشهر می باشد حتماً با مشاورین املاک پورولی در تماس باشید.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00