زمان انتشار : 9 ماه پیش
قیمت یک میلیارد و دویست میلیون تومان

فروش ویژه ویلا یک میلیاردی در نوشهر

باید توجه داشت که تورم در مسکن سبب شده است که شما دیگر نتوانید زیر ۲ میلیون ویلایی برای خود داشته باشید چراکه ما هم در بخش فروش زمین و قیمت گذاری زمین با افزایش بی سابقه ای روبرو بودیم و هم در مصالح و هزینه ساخت بنا رشد عجیبی داشته ایم.

این افزایش قیمت ها سبب شده است که در مجموع هزینه ساخت یک ویلا از متری حدود ۲ تا ۳ میلیون به متری نزدیک به ۱۰ تا ۱۱ میلیون تومان رسیده باشد باز این قیمت متری ۱۰ تا ۱۱ تومان در حداقل قیمت می باشد چرا که در بعضی مناطق به متری ۱۵ و درگاه آن به متری ۲۰ میلیون تومان رسیده است.

هر آنچه مورد اهمیت می باشد در زمینه خرید زمین به ویژگی های زمینی که می خواهیم بخریم ما قبلاً عرض کردیم اما اگر به دنبال یک ویلا نقلی هستید یا اگر در آگهی های اینترنت با تبلیغات مشابهی همچون فروش ویژه ویلا یک میلیاردی در نوشهر برخورد کرده‌اید حتماً به مواردی که عرض میکنیم توجه داشته باشید.

فروش ویژه ویلا یک میلیاردی در نوشهر

قبل از بررسی خونه ویلا باید به بررسی منطقه‌ای که ویلا در آن واقع شده است اهمیت بدهیم چرا که بعضی مناطق برند بوده و قیمت زمین به جایگاه مینا بسیار با ارزش تر از نوع بنا و چند سال ساخت بودن ویلا می باشد ویلاهای نقلی معمولا این روزها توسط پیمانکاران ساخته نمی‌شود این هم به دلیل سودآوری کم می باشد.

فروش ویژه ویلا یک میلیاردی در نوشهر

این فینا با ۱۳۰ متر زمین و ۷۵ متر برنامه می باشد که بصورت همکف ساخته شده است دارای دو خواب می باشد منطقه غیر بومی نشین است ویدیو جنگل دارد جواز ساخت و صنعت دارد و همچنین به دلیل نزدیکی به نوشهر و همچنین کمربندی نوشهر بسیار مناسب می باشد برای غیر بومی هایی که دوست دارم به امکانات داخل شهر مانند فرودگاه و غیره دسترسی داشته باشد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : J