زمان انتشار : 3 سال پیش
قیمت 5 میلیارد تومان

فروش ویلا کجور نوشهر

فروش ویلا کجور نوشهر

در منطقه کجور نوشهر هر کسی وارد شد عاشقش شد. ویلا ارزان برای شما آورده ام که مالک آن پول لازم می باشد با ۲۰۰ متر زمین و ۱۲۰ متر بنا که دو خواب داشته و دوبلکس می باشد . این ویلای دو طبقه که ۶۰ متر طبقه پایین و ۶۰ متر طبقه بالا آن می باشد و هر طبقه تک خواب بوده و یک ویو بسیار زیبای جنگلی دارد

نمای شمالی جنوبی داشته و اطراف آن غیر بومی نشین می باشد. هر متر زمین در این منطقه بالا ۳ میلیون می باشد. املاک پورولی خرید این ویلای شیک را به شما پیشنهاد می شود چون پول لازم می باشد از این رو شما می توانید زیر قیمت کارشناسی خریداری کنید معمولا در کجور نوشهر این قیمت زمین بسیار کم پیدا می شود چرا که کجور جز مناطق در حال رشد می باشد یقینا تا اوایل سال ۱۴۰۰ قیمت آن بالای یک و نیم میلیارد می شود .

خرید ویلا در کجور نوشهر

این ویلا دارای آب و برق و گاز بوده یخچال و آبگرمکن گازی و کف سرامیک و … می باشد درختان گیلاس و سیب نیز در حیاط آن کاشته شده است.

شما در منطقه لرگان کجور می‌توانید این ویلای بازسازی شده که در دو طبقه مجزا نیز قرار دارند را خریداری کنید همانطور که در عکس ویلا مشخص است این ویلا ویدیویی بسیار زیبای جنگلی دارد و هوای بسیار خنک و بادگیر می‌باشد تابستانی خنک و زمستان گرمی را در پیش خواهید داشت چراکه دیوارهای آن ضخیم بوده و از ورود سرما جلوگیری می کند مهم تر از آن که این ویلا شخصی سازی میباشد یعنی مالک آن این ویلا را برای خود ساخته است حال قصد فروش آن را دارد قیمت آن بسیار پایین تر از قیمت کارشناسی می باشد و جهت خرید و سرمایه گذاری پیشنهاد ویژه می کنیم که این زمین ویلا را خریداری نمایید.

قیمت ویلاهای کجور

اگر میخواهید ویلایی را در کجا خریداری کنید حتما سعی کنید در یکی از روستاهای کشور این کار را انجام دهید چراکه روستاهای کجا از خودش هرکجا بسیار زیباتر هستند خوب روستاهای مثل ویسر کجور یا کندلوس از مناطق برند کجور به شمار می‌روند اگر میخواهید امکانات کاملی چون گاز نیز داشته باشیم منطقه نیرس بستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم البته این منطقه از طرف مرزن آباد انشعابات گاز خود را دریافت کرده است اما دیگر روستاهای کجور متاسفانه دارای گاز نیست نخود شهر کجور هر روزه با سیلندرهای گاز به گاز کشی میشود و لوله کشی گاز پروژه از سمت نوشهر و از قسمت ملاکلا و بی در این پروژه در حال عملیاتی شدن هست اما سال ها طول خواهد کشید.

خب حرف زدن قیمت ویلاهای کجور زدیم خب برای اینکه بخواهیم ویلاهای یک منطقه را ارزیابی کنید و قیمت گذاری شود بهتر است از قیمت زمین کجور اول مورد بررسی قرار گرفت وقتی قیمتی زمین منطقه را داشته باشید هزینه ساخت ویلا نیز مشخص است از اینکه ویلایی در کدام منطقه قرار دارد و دارای چه متراژ زمین چه متراژ بنا چند سال ساخته بودن بنا و همچنین که چه مدارکی دارد می تواند در قیمت‌گذاری نهایی تاثیر گذار باشد.

ویلاهای شهرکی در کجور

بسیاری از افراد غیر بومی که در کشور نوشهر قصد خرید ویلا دارند تمایل دارند ویلای آنها داخل شهرک باشد چرا که شهرک ها معمولاً نگهبانی دارند به مالک از نظر امنیت مک خیال راحتی را دارد خوب ویلاهای شهرکی با امتیازی که عرض کردم مطمئناً گران تر از ویلاهای غیر شهرکی هستند بازدید خود ویلا بستگی دارد اینکه ویلا چقدر لوکس و لاکچری باشد اینکه ویلا در کدام منطقه کجور نوشهر واقع شده باشد اینها همه در قیمت گذاری یک ملک اثر گذار میباشد.

اگر از بند در مورد ویلاهای لوکس لاکچری و ویلاهای شهرکی کجور سوال کنید منطقه مناطق کندلوس و ویس را به شما پیشنهاد می کنم همین که شهرک های زیادی دارد هم که این که چون برنده است ویلاهای لوکس و لاکچری خوبی در آن ساخته شده است این نکته را در مورد ویلاهای شهرکی ارز بکنم چون ویلاهای شهرکی در کور استقبال زیادی از آنها می‌شود قیمت خوب آبی بیشتری نیز دارد اما حتما قبل از خرید ویلا در کجور نوشهر با مشاور املاک پورولی در تماس باشید تا بتوانید هم ویلا زیر قیمت کارشناسی خریداری کنید و هم از ارزش واقعی ملک خود مطمئن شوید.

ویلاهای لوکس کجور

فرض کنید یکی از هموطنان عزیز ما به دنبال خرید ویلا کجور ویسر دلسم یا کندلوس باشد. در این مناطق حتما باید دنبال ویلاهای لوکس باشید چرا که کم پیش می‌آید شما مناطق برند چون وی ثریا کندلوس را پیدا کنید شهرک قوی تر از شهرک هایی که در این دو منطقه وجود دارد داشته باشند.

سندلوس با توجه به موضوع کندلوس که دارد شهرت خاص و عام می باشد اما وی سر نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین ویدیو جنگند و آن زیبایی مسیری که در رسیدن به ویسر وجود دارد این منطقه را بسیار مشهور کرده است و خریدارانی که معمولاً به منطقه بی سر تشریف می آورند به اگر توانایی خرید ملک داشته باشند حتماً یک قطعه زمین کوچک نیز شده خریداری می کنند.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 0003