زمان انتشار : 8 ماه پیش
قیمت 2 میلیارد تومان

فروش ویلا کجور نوشهر

در منطقه کجور نوشهر هر کسی وارد شد عاشقش شد. ویلا ارزان برای شما آورده ام که مالک آن پول لازم می باشد با ۲۰۰ متر زمین و ۱۲۰ متر بنا که دو خواب داشته و دوبلکس می باشد . این ویلای دو طبقه که ۶۰ متر طبقه پایین و ۶۰ متر طبقه بالا آن می باشد و هر طبقه تک خواب بوده و یک ویو بسیار زیبای جنگلی دارد

نمای شمالی جنوبی داشته و اطراف آن غیر بومی نشین می باشد. هر متر زمین در این منطقه بالا ۳ میلیون می باشد. املاک پورولی خرید این ویلای شیک را به شما پیشنهاد می شود چون پول لازم می باشد از این رو شما می توانید زیر قیمت کارشناسی خریداری کنید معمولا در کجور نوشهر این قیمت زمین بسیار کم پیدا می شود چرا که کجور جز مناطق در حال رشد می باشد یقینا تا اوایل سال ۱۴۰۰ قیمت آن بالای یک و نیم میلیارد می شود .

فروش ویلا کجور نوشهر

این ویلا دارای آب و برق و گاز بوده یخچال و آبگرمکن گازی و کف سرامیک و … می باشد درختان گیلاس و سیب نیز در حیاط آن کاشته شده است.

 

شما در منطقه لرگان کجور می‌توانید این ویلای بازسازی شده که در دو طبقه مجزا نیز قرار دارند را خریداری کنید همانطور که در عکس ویلا مشخص است این ویلا ویدیویی بسیار زیبای جنگلی دارد و هوای بسیار خنک و بادگیر می‌باشد تابستانی خنک و زمستان گرمی را در پیش خواهید داشت چراکه دیوارهای آن ضخیم بوده و از ورود سرما جلوگیری می کند مهم تر از آن که این ویلا شخصی سازی میباشد یعنی مالک آن این ویلا را برای خود ساخته است حال قصد فروش آن را دارد قیمت آن بسیار پایین تر از قیمت کارشناسی می باشد و جهت خرید و سرمایه گذاری پیشنهاد ویژه می کنیم که این زمین ویلا را خریداری نمایید.

فروش ویلا کجور نوشهر

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 0003