زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت 12 میلیارد تومان

فروش ویلا نوساز ۳۵۰ متر بنا لوکس بندپی نوشهر

اگر به دنبال یک ویلای لوکس در بندپی نوشهر هستید که هم نوساز باشد هم سند تک برگ داشته باشد مطلب زیر را لطفاً با دقت مطالعه کنید.

فروش ویلا نوساز و لوکس بندپی نوشهر

این ویلا که دوبلکس بوده و نوساز و کلید نخورده می باشند ویو رو به جنگل دارد یعنی سینه ساختمان به سمت جنگل و کوه است دارای ۴ خواب بوده یک خواب پایین و سه خواب بالا است خوابها همگی مستر و دارای کمد دیواری می باشند.

داخل یک مجتمع بوده دارای سند تک برگ هست حدود ۳۹۰ متر زمین و ۳۵۰ متر بنا دارد کف سرامیک کابینت ها همه ممبر و درب ضد سرقت دارد تراس بزرگ رو به جنگل داشته که اندازه یک اتاق خواب است آخرین قواره در داخل مجتمع  و ابدی هست .

فروش ویلا نوساز ۴۰۰ متر زمین ۳۵۰ متر بنا لوکس بندپی نوشهر

برای خریدار نقد تخفیف مناسبی در نظر گرفته اند البته فروش نقد و اقساط نیز در برنامه ماه موجود میباشد نکته مهم دیگر این است که این ویلا چون در بندپی نوشهر واقع شده و بندپی خود یک روستای برند میباشند و این کوچه نیز مطلقاً غیر بومی نشین هستند از این جهت قیمت این ویلا بسیار مناسب در نظر گرفته اند .

کلام آخر

اگر شما تمایل به خرید ویلا لوکس و نوساز در بندپی نوشهر دارید و به جای مناسبی بوده و این ویلا لوکس نیز شرایط بسیار عالی داشته در هر حال املاک پورولی به شما پیشنهاد می کند اگر به دنبال خرید ویلا در نوشهر هستید و ویلا که میخواهید با مشخصات فوق باشد این ویلا لوکس هم از نظر قیمتی و هم از نظر امکانات بسیار مناسب میباشد قیمت تمام شده که از طرف مالک اعلام شد حدود ۱۲ میلیارد تومان می باشد.

تا یادم نرفته این را نیز عرض کنم در ساخت این ویلا نوساز و لوکس از بهترین متریال و نقشه و مهندس بهره برده ایم تا بتوانیم رضایت شما هموطن عزیز را جلب کنیم.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : kh