زمان انتشار : 8 ماه پیش
قیمت 8 میلیارد تومان

فروش ویلا سنددار استخردار شهرکی نوشهر

فروش ویلا سنددار استخردار شهرکی نوشهر

با توجه به اینکه هر خریداری دنبال یک ویلای لوکس می باشد معمولاً خرید ویلا لوکس که سنددار استخردار شهرکی دوبلکس نوساز باشد در نوشهر اولویت خرید هر لاکچری خرینی میباشد که املاک پورولی توضیحات مفصل در مورد فروش ویلا سنددار استخردار شهرکی نوشهر را خدمت شما آورده است.

فروش ویلا سنددار استخردار شهرکی نوشهر

اگر به دنبال خرید ویلای استخردار در نوشهر هستید اگر به دنبال خرید ویلا شهرکی در نوشهر هستید یا هنوز دنبال ویلا سنددار که استخر چهار فصل نیز داشته باشد هستید با ما همراه باشید امروز یک ویلای نوساز خدمت شما جهت فروش آورده ایم که این ویلا دارای ۲۵۰ متر زمین و حدود ۲۵۰ متر بنای دوبلکس می باشد.

دارای سه خواب می باشد هر خواب مستر دارد که خواب پایین دو خواب در طبقه بالا می باشد تراس رو به جنگل بسیار خوبی نیز دارد از پنجره های دوجداره در ساخت ویلا استفاده شده است کف ویلا سرامیک میباشد گرمایش پکیج می باشد همچنین دارای استخر چهار فصل هست.

فروش ویلا سنددار استخردار شهرکی نوشهربا لوله کشی خروجی و ورودی آب و سیستم تخلیه استخر که البته این ویلا چون دوبلکس و سند تک برگ نیز دارند از این جهت برای هر خریداری حاشیه امنیت خرید ایجاد میکند ویلا شهرکی استخردار در نوشهر با توجه به قیمت بسیار مناسبی که دارد و همچنین منطقه برندی که در آن واقع شده است فرصت خرید و سرمایه‌گذاری بسیار خوبی را نصیب شما خریدار گرامی کرده است.

ویلا استخردار و شهرکی لوکس

این ویلا را با تنها با حدود ۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است که اگر شما متراژ زمین با امکانات ویلا با متراژ ویلا را در نظر بگیرید می‌بینید که قیمت کارشناسی آن در حدود ۱۰ میلیارد تومان می باشد ممکن است شما ویلا های زیادی را با این قیمت در همین شهر دیده باشید که متراژ زمین یا ویلا بیشتری دارد.

اما مهمترین نکته در خرید و قیمت گذاری روی یک ویلا یا زمین منطقه می‌باشد که ویلا در آن قرار دارد این ویلا چون در یک منطقه بسیار برند واقع شده است و قیمت آن نسبت به قیمت زمین قیمت ملک های دیگر هم و وزن این ویلا قیمت مناسبی دارد توضیح مفصل و کوتاهی را در مورد این ویلا آماده کردیم که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد امکانات ویلا به صورت اختصار بیان شده است که شامل:

نوشهر منطقه سیسنگان
شهرک برند منطقه
متراژ زمین:۲۵۰ متر
متراژ بنا :۲۵۰ متر
۳ خواب مستر
انشعابات مستقل
استخر ۴فصل
نما شرقی
روف گاردن با ویو ۳۶۰ درجه
شهرک با نگهبان ۲۴ ساعته
حیاط سازی و گلکاری شده
مدارک:سند تک برگ و مجوز ساخت

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 0