زمان انتشار : 3 هفته پیش
قیمت متری 12 میلیون تومان

فروش زمین نوشهر لتینگان

فروش زمین نوشهر لتینگان

منطقه لتینگان در 5 کیلومتری نوشهر قرار داشته و خیابان بهرام لتینگان و کوی افشین از مناطق مشهور لتینگان بشمار می رود و کلمه فروش زمین نوشهر لتینگان از تقاضای بسیار زیادی توسط خریداران برخوردار است. قیمت زمین در لتینگان نوشهر با توجه به شهرک های لوکس و لاکچری که در این روستا قرار دارد متفاوت می باشد الان شما قیمت زمین در لتینگان را چه قیمتی برآ.ورد می کنید؟

فروش زمین نوشهر لتینگان

خرید زمین لتینگان نوشهر

به طور میانگین زمین داخل بافت در لتینگان الان از متری حدود 10 میلیون شروع میشود تا متری 18 میلیون نیز معامله شده است و این قیمت هرزگاهی در حال افزایش می باشد و رکود در لتینگان نوشهر معنایی ندارد با این تفاسیر شما وقتی از خیابان کوروش لتینگان صحبت میکنید شما وقتی از کوی افشین و خیابان بهرام حرف میزنید خواه ناخواه از مناطق برند سخن بر زبان آورده اید.

منطقه لتینگان یکسری از جاهاش اوقافی و جنگلی جلگه ای میباشد پس حتما در زمان خرید زمین دقت داشته باشید البته استعلام از منابع طبیعی نوشهر واقع در گردکل مشکل شما را حل خواهد کرد اما اینکه زمین داخل بافت یا ذبیرون بافت است باید از دهیاری لتینگان استعلام بگیرید.

برای بار هزارم عرض میکنیم داخل بافت و بیرون بافت بودن زمین یعنی طرح هادی در اون زمین ایجرا شده یا خیر؟ و ربطی به بومی نشین بودن و غیر بومی نشین بودن زمینی که قصد خرید آنرا دارید ندارد.

الان زمین لتینگان با توجه به ابعاد و متراژ و مدارکی که دارد قیمت گذاری میشود و یک زمین خوب زمین داخل بافت با کاربری مسکونی و سند شش دانگ میباشد که به جرات میتوان گفت شسته و رفته ترین زمین بشمار میرود

قیمت زمین لتینگان نوشهر

کد 585
زمین فروشی
دو قطعه زمین
200 متر زمین
داخل بافت
داخل مجتمع
متری 15 میلیون

قیمت زمین خوب در لتینگان از متری 500 هزار تومان تا متری یک میلیون تومان است و و زمین شهرکی هم قیمت خودشو داره ولی فروش ویلا در لتینگان نوشهر بخاطر نزدیکی به کوه و کمربندی نوشهر چالوس میتواند ارزان باشد و خرید زمین لتینگان نوشهر به دلیل برند بودن منطقه بیشتر از مناطق دیگر نوشهر مورد توجه میباشد

توجه :

آدرس مکان ویلا ممکن است واقعی نباشد بقیه اطلاعات صحیح میباشند. لطفا تماس بگیرید

املاک پورولی در خدمت شماست

 اگر در شبکه های اجتماعی، عضو هستید ما را در آن ها دنبال کنید

پورولی……………………………………………… ۰۹۱۱۳۹۵۸۱۲۶

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 585