زمان انتشار : 10 ماه پیش
قیمت متری ۹ میلیون تومان

فروش زمین سنددار با جواز ساخت بندپی نوشهر

فروش زمین سنددار با جواز ساخت بندپی نوشهر

یک مالک پول لازم در نوشهر اقدام به فروش زمین سند دار با جواز ساخت بندپی نوشهر نموده قیمت بسیار ارزانی دارد و زمین منحصر به فردی به شمار می رود

فروش زمین سنددار با جواز ساخت بندپی نوشهر

اگر به دنبال خرید زمین در نوشهر هستید روستاهای برند نزدیک نوشهر را میتوان چیلک نوشهر بندپی نوشهر نجارده نوشهر و روستاهای دیگر همچون لتینگان را معرفی کرد اما این زمین که خدمت شما عرض می‌کنیم با توجه به افزایش قیمت زمینهای نوشهر که الان یک زمین داخل بافت در بندپی خط عقل متری ۱۳ تا ۱۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

اما یک مالک پول لازم برای شما جهت معرفی آوردیم که زمین ۴۰۰ متری داخل بافت مسکونی با جواز ساخت به همراه سند تک برگ دارد این زمین محصور شده که حدود ۱۳ تا ۱۴ متر بر جلوی آن بوده و در خط گاز نیز می باشد و به صورت شمالی جنوبی نیز است و آن مخلوط ریزی شده است .

پشت به جنگل بوده و ویدیو شما ابدی می باشد در کنار یک شهرک لوکس قرار داشته همچنین ویدا ب به صورت نقد و اقساط نیز به فروش می‌رسد مال پول لازم می باشد از این جهت اگر شما تمایل دارید ویلا را به صورت نقد و اقساط به صورت معاوضه با ملک یا خودرو خریداری کنید.

فروش زمین سنددار با جواز ساخت بندپی نوشهر

این فرصت طلایی را از دست ندهید معمولاً فروش زمین بندپی نوشهر با توجه به اینکه بندپی از مناطق برند نوشهر به شمار می رود و زمین سند و جواز ساخت نیز دارد و کاربری آن مسکونی بوده و به اصطلاح یک زمین همه چیز تمام است شما می توانید با خرید این زمین یک سرمایه‌گذاری بسیار بسیار عالی داشته باشید.

همانطور که در تصویر و فیلم این زمین مشاهده می کنید زمین بندپی نوشهر با این موقعیت حداقل متری ۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است همین زمین در کنار آن یک زمین ۷۰۰ متری وجود دارد که مالک آن به قیمت کمتر از ۱۵ میلیون تومان در هر متر قصد فروش ندارد اما این مالک به شدت پول لازم بوده و یک فرصت طلایی را برای شما فراهم کرده است.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00