زمان انتشار : 7 ماه پیش
قیمت 17 میلیارد تومان

فروش خانه باغ در شمال

فروش خانه باغ در شمال

خوب بریم در مورد خریدید یا فروش خانه باغ در شمال کشور برای شما عزیزان یک سری توضیحاتی بدهم تا بتوانند برای خرید این گونه ملک ها کمک خوبی تلقی شود و بتوانید در در زمینه خرید خانه باغ در شمال کشور با یک نگاه متفاوت و البته سرمایه گذاری به آن بنگرید.

فروش خانه باغ در شمال

خرید خانه باغ در شمال

ما در گذشته استقبال بسیار خوبی از خریداران و سرمایه گذاران برای خرید خانه باغ در شمال کشور داشتیم این امر به دلیل قیمت ارزان این گونه ملکه ها نسبت به زمین های خالی با همین متراژ بوده است اصلا خانه باغ چیست چرا بیشتر سرمایه دارها به‌دنبال خرید و سرمایه گذاری در بحث ویلا باغ یا خانه باغ هستند؟

دوستان عزیز توجه داشته باشند در بحث خرید خانه باغ به ویژه بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ استقبال بسیار زیادی برای خرید خانه باغ در ایران به خصوص در شمال کشور به وجود آمد ببینید خانه باغ ملک هایی هستند با یک بنای قدیمی با سند شش دانگ که ۹۰% ویلاها نیز همکف هستند و متراژ زمین های آنها نیز زیاد است اینگونه فایل ها یا ملک ها را خانه باغ گویند. 🙂

چرا خانه باغ بخریم

حالا چرا خانه باغ ارزشمند است؟ به دلیل داشتن اول از همه سند شش دانگ ، دوم انشعابات روی ملک و سوم زمین زیادی که اینگونه ملکها دارند. الان برای شما یک مثالی می‌زنم شما تصور کنید قصد خرید خانه باغ در نوشهرخرید خانه باغ در نوشهر را دارید نوشهر یک شهر ساحلی در استان مازندران میباشد که در شمال کشور قرار دارد که شاید بتوان به جرات گفت باریک‌ترین فاصله دریا و جنگل را در کل شمال کشور همین نوشهر دارد که البته تعداد خانه باغ در این شهر نیز کم نیست. اما نکته ای که مهم است این است که معمولاً خانه باغ بیشتر در بین مناطق بومی نشین و نزدیک به مناطق بومی نشین قرار دارد الان که اوایل سال ۲۰۲۲ است و در شمال کشور تعداد خانه باغ ها به شدت کاهش یافته و با توجه به رکودی که پیش بینی می شود امسال در زمینه خرید و فروش ملک در شمال کشور جاری باشد اون دسته از خریدارانی که هنوز برنامه برای خرید و سرمایه گذاری در زمینه ملک در شمال کشور را دارند معمولاً روی به خرید ویلا باغ می‌آورند که خانه باغ هم تعدادشان کم است هم برای سرمایه‌گذاری مناسب است و هم مدارک محکم ملکی دارند.

کد heyd
۱۶۰۰متر زمین
بنا ۱۲۰ متر
سند تک برگ
ده ها میوه درخت
ویو کوه ابدی
بغلش یه ۸۰۰ متر زمین برای فروش داره
محصور شده
قیمت 17 میلیارد

بررسی قیمت خانه باغ در شمال

خانه باغ یا همون ویلا باغ در نوشهر بخاطر داشتن بنا داخل محیط باغی اونم با ویو کوه که فروش شرایطی هم دارد زیر قیمت منطقه که بهترین فرصت برای سرمایه گذاران و خریداران محیط دنج است این منطقه دارای شرایط ویژه برای فروش است و کسانی که قصد خرید ویلا دارند پشنهاد میکنم در نوشهر و چالوس دنبال زمین های اینچنینی باشند

توجه :

آدرس مکان ویلا ممکن است واقعی نباشد بقیه اطلاعات صحیح میباشند. لطفا تماس بگیرید

املاک پورولی در خدمت شماست

پورولی……………………………………………… ۰۹۱۱۳۹۵۸۱۲۶

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : heyd