زمان انتشار : 2 ماه پیش
قیمت متری 10 میلیون تومان

زمین ۵۰۰ متری سنددار کاربری مسکونی انارور

زمین ۵۰۰ متری سنددار کاربری مسکونی انارور

عنوان سند دار بودن زمین متراژ ۵۰۰ متری و آن و همچنین داخل بافت بودن با کاربری مسکونی که در منطقه علاوه بر قرار دارد می تواند کامل ترین جزئیات را در خلاصه ترین عنوان خدمت شما همراهان سایت املاک پورولی بیان کند که این زمین بسیار خوش قیمت و زیر قیمت کارشناسی و به اصطلاح ارزان است.

زمین ۵۰۰ متری سنددار کاربری مسکونی انارور

زمین داخل بافت با کاربری مسکونی در انارور

خب اگر به دنبال خرید زمین در انارور نوشهر هستید حتماً می خواهید در یک منطقه خوب زمین ارزان قیمت خریداری کنید و متراژ در حدود ۵۰۰ متر را برای آن در نظر گرفتید باید به شما مژده دهم به جای درستی مراجعه کردید چرا که یک قطعه زمین ۵۰۰ متری در داخل بافت در منطقه غیر بومی نشین با کاربری مسکونی برای شما هدیه آورده ایم که چون زیر قیمت کارشناسی می باشد و به اصطلاح مالک پول لازم است خیلی راحت می توانید این زمین را خریداری کنید.

در مورد داخل بافت بودن این نکته را باز برای چندمین بار یادآور می شویم منظور از داخل بافت بودن این است که زمین یا آن ملک جز طرح هادی می باشد یعنی شما اجازه ساخت در این گونه زمین ها را دارید ربطی به منطقه بومی نشین و غیر بومی نشین ندارد.

کاربری زمین نیز همانگونه که عرض کردیم مسکونی می باشد ما سه نوع کاربری برای زمین های داخل بافت داریم اول زمینهای با کاربری مسکونی دوم زمینهای با کاربری زراعی و سوم زمینهای با کاربری باغی می باشد که بهترین نوع زمین زمین با کاربری مسکونی است که بلافاصله بعد از خرید می توانید در آن ساخت و ساز کنید اگر زمین شما کاربری زراعی و باغی داشت و داخل بافت بود حتماً باید تغییر کاربری آن را تهیه کنید.

زمین سنددار با سند ششدانگ در انارور

یک نکته راجع به سند دار بودن زمین خدمت شما عرض کنم این است که زمین هایی که سند دارند معمولا سند مادر وجود داشته به به صورت تفکیکی سند به آنها تعلق می گیرد یعنی شماره زمین خالی نمیتونه دیگه سند بگیرید از بنیاد مسکن یا از اداره ثبت اسناد به شما سند نخواهد داد.

پس تعداد زمین های سند دار نسبت به زمین هایی که سند شورایی دارند بسیار کم می‌باشد این سند سند تک برگ اما ششدانگ می باشد یعنی شما مساحتی که داخل سند نوشته شده است با مساحت محصور شده که زمین به شما تعلق می گیرد برابری می کند چرا که ما زمین هایی با سند تک برگ مشاع داریم که به دلیل مشاعات ای که از شهرک ها معمولاً به خود می‌گیرد مانند راه که در شهرک احداث می‌شود یا نگهبانی همه اینها از متراژ زمین کسر می‌شود و معمولا در حدود ۱۰ درصد نیز می‌باشد اگر داخل سند نوشته شده باشد ۴۰۰ متر زمین به شما در حدود ۳۶۰ متر زمین محصور شده تعلق میگیرد.

زمین در خیابان کتی انارور

خوب می توان به جرات گفت از معروف ترین و بهترین مناطق انارور را میتوان شهرک کتی یا همان خیابان کتی انارور نام برد. این زمین ۵۰۰ متری نیز در همین منطقه واقع شده است چون کاربری مسکونی دارد و نامه کاربری مسکونی را از بنیاد مسکن دریافت کردیم سند شش دانگ تک برگ دارد که معتبر ترین صنعت در کشور میباشد.

نمای شمالی جنوبی به سمت کوه دارد که بهترین زمین همین زمین است که نمای روبه کوه داشته باشد منطقه زمین در آن واقع شده است همه غیربومی نشین یا به اصطلاح تهرانی نشین هستند و بومی دور و بر این زمین یافت نمی شود.

با جاده اصلی فاصله بسیار کمی دارد منظور از جاده اصلی جاده نوشهر به سمت نور می باشد و فاصله ی کمی این زمین سبب شده است ارزش زمین بیشتر شود و این همان چیزی است که برای خریدار چه برای زندگی و چه برای سرمایه گذاری یک فرصت خوب را مهیا می کند.

چنانچه تصمیم گرفتید برای خرید زمین در نوشهر یک منطقه خوب برند را انتخاب کنید و گزینه بسیار مناسبی می باشد و در انار نیز منطقه کتی گزینه ای بهتر است از این جهت ما این زمین خوش قواره و ارزان را برای شما خریداران عزیز هدیه آوردیم.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00