زمان انتشار : 5 سال پیش
قیمت متری 950 هزار تومان

زمین یک میلیاردی شمال

می‌دونم که علاقمند هستید زمین ارزان قیمت و زیر یک میلیارد در شمال کشور چه برای زندگی و چه برای سرمایه‌گذاری خریداری نمایید. اما با توجه به قیمت این روزهای زمین‌های شمال که استقبال از آن سبب افزایش قیمت زمین‌ها نیز شده ما نمی‌گذاریم شما دست خالی برگردید ما زمین داخل بافت با سند و گاهاً شهرکی نیز در شمال کشور در اختیار داریم.

خرید زمین یک میلیاردی شمال

فروش زمین یک میلیاردی در نوشهر با شرایط پرداخت اقساطی و شرایطی و ویو جنگلی و داخل منطقه تهرانی نشین با قابلیت ساخت و ساز . اینکه قیمت زمین در چند ماه اخیر به علت نوسانات شدید ارز و کاهش ارزش پول ملی، خرید و فروش زمین در نوشهر و شمال کشور رونق زیادی گرفته است .

زمین تا یک میلیارد شاید تصور کنید زمین زیادی می شود اما اینطور نیست چون ارزش زمین های نوشهر بالاست به همین دلیل با هزار متر میشه یک میلیارد تومان . با این تفاسیر قیمت زمین در باز هم افزایش خواهد یافت و توصیه ما به شما خرید زمین در نوشهر است.

چنانچه به دنبال خرید زمین در شمال هستید این گزینه که امروز خدمت شما معرفی خواهیم کرد واقعاً زیر قیمت می‌باشد و داخل بافت نیز است که در ادامه در مورد این زمین بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

مشخصات زمین یک میلیاردی

کد 644
1400 متر زمین

دارای انشعابات

نزدیک شهرک

شمال جنوب

بر عالی

قیمت  یک و نیم میلیارد

این زمین داخل بافت مسکونی می باشد و این امر خودش یک امتیاز است برای گرفتن جواز ساخت و پایانکار تا بتوان توسط این مجوز ها اب و برق و گاز گرفت این زمین در یک منطقه امن و آرام تهرانی نشین واقع شده و در کنار این زمین شهرک های لوکسی و لاکچری قرار دارد

البته در سر این معامله میتوان تخفیف خوبی برایی خرید نقدی گرفت چرا که مالک ایین زمین پول لازم است و به هر طریقی با خریدار کنار می آید و یا چک بلند مدت نیز دریافت می کند

به همه ایین تفاسیر ، املاک پورولی این زمین که هم نزدیک جاده اصلی بوده و هم نزدیک شهر می باشد را به شما عزیزان توصیه می کند و اگر کسی از شما پرسید ویلا تا ۲ میلیارد در نوشهر چه دارید حتماً مشاور املاک پورولی را به آنها معرفی کنید.

 

زمین یک میلیاردی شمال

خرید زمین یک میلیاردی داخل بافت در شمال

جای تعجب کنید با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد و این قیمت زمین‌های شمال آیا می‌شود یک زمین داخل باغ یا طرح هادی را زیر یک میلیارد تومان خریداری نمود؟!

دوستان این نکته را عرض کنم زمین داخل بافت منظور بومی‌نشین اصلاً نیست منظور این است که زمین داخل طرح هادی قرار دارد و شما به راحتی می‌توانید مجوز ساخت بگیرید.

این زمین داخل بافت در یک مجموعه شهرکی واقع شده است انشعابات نیز بر روی زمین قرار دارد و محوطه سازی بسیار زیبایی نیز دارد البته این تصویری که الان داخل سایت مشاهده می‌کنید برای ویو جلوی زمین می‌باشد تقریباً که قدیمی نیز می‌باشد.

اگر شما دنبال خرید زمین در نوشهر نیز هستید این گزینه در حومه نوشهر واقع شده و واقعاً زیر قیمت می‌باشد چرا که مالک پول لازم است.

زمین زیر یک میلیارد در کجور نوشهر

الان زمین‌هایی تا یک میلیارد در کجور نیز به ندرت پیدا می‌شود با توجه به اینکه قیمت زمین‌ها در شمال کشور به ویژه در غرب استان مازندران افزایش چشمگیری داشته است عزیزانی که توان مالی کمتری داشتند و بودجه آنها زیر یک میلیارد تومان بود به سمت کجور و مرزن آباد هجمه آوردند.

این حجم برای خرید زمین برای سرمایه‌گذاری سبب شده است قیمت زمین‌های کجور و مرزن آباد نیز افزایش پیدا کند.

الان زمین یک میلیاردی داخل بافت به ندرت دریافت می‌شود اما زمین‌های خارج بافت که با بافت نیز فاصله زیادی دارند به راحتی می‌توانید در کجا پیدا کنید که برای سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰ سال ارزش دارد.

توجه :

آدرس مکان ویلا ممکن است واقعی نباشد بقیه اطلاعات صحیح میباشند. لطفا تماس بگیرید

املاک پورولی در خدمت شماست

کانال تلگرام املاک پورولی

 

https://telegram.me/pourvali

 

 اگر در شبکه های اجتماعی، عضو هستید ما را در آن ها دنبال کنید

 

پورولی……………………………………………… ۰۹۱۱۳۹۵۸۱۲۶

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 644