زمان انتشار : 1 ماه پیش
قیمت 600 میلیون تومان

زمین ارزان قیمت کجور نوشهر

زمین ارزان قیمت کجور نوشهر

اگر با مبلغی بسیار کم قصد خرید زمین ارزان قیمت در نوشهر را دارید ما یک زمین جهت فروش فوری با قیمت ارزان در کجور نوشهر در اختیار شما خریداران عزیز خواهیم داد به توضیحات زیر بیشتر دقت کنید.

زمین ارزان قیمت کجور نوشهر

این زمین که در ادامه توضیحات بیشتری از آن در اختیار شما خریداران عزیز خواهیم داد منطقه کجور نوشهر واقع شده البته منظور از حضور خود شهرک جور نیست همانطور که می‌دانید وقتی از سمت مرزن آباد به سمت چالوس حرکت می کنید ۲۳ کیلومتری از مرزن‌آباد اور شدید سمت راست شما نوشته شده است کجور از این منطقه تا بعد از کجور یعنی روستای کدیر منطقه زور نوشهر به شمار می رود.

زمین ارزان قیمت کجور نوشهر

یک منطقه ییلاقی است. البته در ۳ تا ۴ سال اخیر غیر بومی های بسیاری از این مناطق استقبال کرده‌اند هم به دلیل ارزانی قیمت زمین ملک در این منطقه نسبت به شهر نوشهر و چالوس و هم اینکه این منطقه مطلقن طبیعت جنگل به کوه را دارد و شرجی نیز نیست.

 

این روستا که خامه ای کجا رو می باشد این زمین ۶۰۰ متری نیز داخل آن واقع شده است زمین قابل تفکیک به دو تا سه قواره می‌باشد بر جاده قرار دارد آب و برق روی زمین قرار دارد قابل ساخت و ساز می باشد منطقه غیر بومی نشین است و همچنین ویدیوی بسیار زیبای کوه و جنگل نیز دارد .

منطقه ییلاقی چون شیب زمین در آن ها بسیار زیاد است این زمین برعکس زمینه‌های دیگر شیب ملایمی نیز دارد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00