زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

خرید ویلا کوچک در شمال

خرید ویلا کوچک در شمال

اگر بنده می‌گفتم خرید ویلا ارزان در شمال چون محدوده قیمتی مشخص نیست شما اطلاعات دقیقی پیدا نکردیم اما عرض کردم خرید ویلا کوچک در شمال تا بدانید با یک ویلای نقلی ارزان در شمال به ویژه نوشهر برای فروش به ما سپرده اند مواجه هستید.

خرید ویلا کوچک در شمال

همان طور که می دانید قیمت ویلا ارزان در شمال چون محدوده قیمتی مشخصی ندارد و ویلاها نیز با توجه به افزایش قیمت زمین ها و هزینه ساخت الان از حداقل یک و نیم میلیارد استبه بالا که مطمئنا به زودی قیمت افزایش نیز پیدا خواهد کرد.

این ویلای کوچک با حدود ۲۰۰ متر زمین و تقریباً ۹۰ متر بنا به صورت یک بنای همکف میباشد در داخل بافت مسکونی قرار دارد دو خواب میباشد آشپزخانه نیز اوپن میباشد ویو جنگل داشته و منطقه غیر بومی نشین هست سند شورایی دارد و از همه مهمتر این که قیمت آن حدود یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

خرید ویلا کوچک در شمال

البته این قیمت الان برای سال ۱۴۰۰ یعنی در حدود اواسط آذرماه ۱۴۰۰ به ما سپرده شده است اگر بعد از این تاریخ و املاک پورولی در تماس هستید حتماً قیمت جدید را دریافت نمایید اما وجه شما زیر ۲ میلیارد می‌باشد ما چند گزینه به همین شکل با شرایط دیگر در اختیار داریم که در خدمت شما هستیم.

ویلا نقلی شمال کشور

معمولاً خرید ویلا کوچک در شمال تصویر یک ویلا نقلی را برای خریدار ایجاد می کند ویلایی نقلی هم زمینه های کمی دارند سند تک برگ شش دانگ دارند اما مشکلی برای دریافت سند نخواهید داشت.

ویلا در نزدیکی جاده اصلی به فاصله کمی با جنگل قرار دارد در مورد نمای داخلی ویلا نیز کف سرامیک و کابینت ام دی اف ، درب ضد سرقت دارد شیرالات بسیار با کیفیتی استفاده شده است .

مهمتر از همه اینها اینکه این ویلا شخصی ساز می باشد یعنی از این که ساخت آن بسیار مناسب بوده و خیالتان راحت باشد کیفیت ساخت آن بالا میباشد به صورت نیمه مبله به ما سپرده شده است اگر در مورد شهرکی بودن ویلا سوال دارید شهرکی نیست اما منطقه امنیت نیز دارد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00