زمان انتشار : 1 ماه پیش
قیمت 55 میلیارد تومان

خرید ویلا لوکس مازندران

خرید ویلا لوکس مازندران

خب اگر تصمیم به خرید میلاد نور در مازندران گرفته‌اید مطمئناً می دانید که لوکس ترین ویلاهای شمال کشور در مازندران وجود دارد مازندران به دلیل وجود ویلاهای شیک و لاکچری و همچنین شهرک های برند مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران بزرگ میباشد.

خرید ویلا لوکس مازندران

قیمت ویلاهای لوکس در مازندران

چنانچه شما قصد داشته باشید قیمت ویلاهای لوکس در مازندران را به دست آورید خوشبختانه املاک پورولی منبع بسیار مناسبی برای تهیه اینگونه فایل ها و ملک ها می باشد.

شما توجه کنید ویلای لوکس و لاکچری معمولاً در غرب مازندران وجود دارد چرا که فاصله جنگل و دریا در غرب مازندران نسبت به شرق مازندران بسیار کمتر می‌باشد این فاصله کمتر از یک کیلومتر نیز می رسد علت بزرگ بعدی که غرب مازندران بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد نزدیکی به آزادراه تهران-شمال و دسترسی سریعتر و راحت تر به پایتخت می باشد.

در مورد قیمت ویلاهای لوکس در مازندران شما می‌توانید از حداقل قیمت ویلایی که میخواهید خریداری کنید از ۱۰ میلیارد در نظر بگیرید تا گاها به ۱۵۰ یا ۲۰۰ میلیون تومان نیز می‌رسد خوب همانطور که بهتر از بنده می دانید ویلاهای گرانتر معمولاً ویلاهای لوکس و لاکچری ساحلی هستند. شما این ویلا را می توانید با قیمت بسیار مناسب ۵۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

چنانچه خرید ویلا لوکس در شمال کشور در برنامه کاری شما قرار دارد لاکچری بودن ویلا برای شما اهمیت دارد این ویلای لوکس یا لاکچری را در یک منطقه می برند خریداری کنید و یا در یک منطقه برند به دنبال آن باشید چرا که یک سرمایه گذاری و پیمانکار هزینه میلیاردی خود را برای بازدهی بیشتر در یک منطقه برند انجام خواهد داد.

 

ویلاهای لاکچری مازندران را بهتر بشناسیم

خب حتماً برای شما سوال پیش می آید که ما چگونه میتوانیم یک ویلای لاکچری را در مازندران شناسایی کنیم دوستان عزیز توجه داشته باشد مادر بالا هم عرض کردیم شما باید در قلب مازندران یعنی حد فاصله بین نور تا رامسر به دنبال خرید یک ویلای لوکس یا لاکچری باشید.

خوب یک ویلای لاکچری یک سری امکانات خاص را می طلبد تا بتوانیم آن را لاکچری بنامیم. این امکانات را شما می توانید در قالب استخر دار بودن ویلا ، داشتن جکوزی ، داشتن روف‌گاردن ، داشتن یک نمای مدرن ، داشتن یک بنای عظیم ،داشتن خواب های مستر بزرگ،  متریال مناسب در ساخت و بسیاری دیگر از از این قبیل عوامل بررسی نمایید.

اگر یک ویلایی هر یک از این امکان را داشته باشد نمیتواند لوکس یا لاکچری تلقی شود باید همه این ویژگی‌ها و مشخصات را در کنار هم داشته باشد و البته امکانات دیگری همچون هوشمند بودن ساختمان و بسیاری دیگر از عوامل را در یک ساختمان کنار هم ببینید تا بتوانید آن را لوکس و لاکچری به نامید ویلا لاکچری مازندران یعنی شما دنبال یک ویلای بسیار زیبا با تمامی امکانات یا به اصطلاح فول امکانات در یک منطقه برند هستید.

قیمت ویلا لوکس مازندران

ویژگی های ویلا لوکس در مازندران

خب بی شک بسیار مشتاق هستید بدانید که این ویلای لوکس دارای چه مشخصه و ویژگی هایی میباشد و در کدام منطقه مازندران قرار دارد قبل از اینکه در مورد امکانات و مشخصات ویلا توضیح دهند باید خدمت شما عرض کنم این ویلا در نوشهر واقع شده است یعنی اگر شما به دنبال خرید ویلا لوکس در نوشهر هستید این گزینه بسیار مناسب میباشد.

✴ متراژ فضاهای همکف و محوطه :

محوطه ۸۰۰ متر
پارکینگ ۴۸متر
آلاچیق مدرن محوطه 6.80 متر
استخر بزرگ ۴۰متر
استخر کودک ۳متر
جکوزی همکف ۱۷متر
جکوزی شاهنشین ۳متر
سونا ۱۴متر
رختکن و دوش ۵متر ، سرویس۴متر
لابی همکف ۲۱ متر
سالن بار ۲۴ متر
لاندری ۴متر
موتور خونه ۱۳متر
انبار ۶متری

✴ متراژ فضاهای طبقه اول :
سالن 31 متر
29 متر Tv.Room
سالن غذاخوری 28 متر
آشپزخونه 22 متر
مطبخ 5 متر
لاندری 4 متر
خواب مستر 21 متر
سرویس مستر 4.20
سرویس عمومی 4.30
آسانسور 1×1

✴ فضاهای طبقه دوم :
سالن پذیرایی 28.5
خواب مسترشمالی اول 27
مستر 10.9
تراس شمالی ۳.۷۵
تراس شرقی ۹.۳۰
خواب شمالی دوم ۲۲متر
اتاق مطالعه و کار ۵.۳۰
تراس اتاق ۶.۸۰
اتاق بار ۳متر
سرویس عمومی ۵.۵۰
آسانسور ۱×۱
خواب مسترجنوبی سوم ۲۷ متر
مستر طلایی ۱۱متر
تراس مستر طلایی ۲.۱
تراس اتاق ۲.۶

✴ طبقه سوم :
شاهنشین ۳۲متر
روف گاردن ۴۷متر
تراس جنوبی _ شرقی ۶۵ متر
تراس شمالی_ غربی ۴۵ متر
آسانسور 1×1

✴ سقف آخر حیاط خلوت ۳۷ متر و باکس گل ۲.۴متری

ویلا لوکس اما شهرکی در مازندران

خوب نمی خواهم زیاد وارد حاشیه شوند این ویلای لوکس خدمت شما آوردیم در داخل برند ترین شهرک مازندران واقع شده است وقتی می‌گوییم برند ترین شهر یعنی جز گرانترین شهرک های مازندران به شمار می‌رود چون در پای کوه در ارتفاع قرار دارد شما هم ویو دریا و هم جنگل را با هم دارید.

معمولا لوکس ترین ویلاهای مازندران در برند ترین شهرکهای آن وجود دارد خوب وقتی یک شهرکی برند باشد ویلا هایی که در آن ساخته می‌شود طبق اساسنامه آن شهرک به صورت لاکچری و لوکس ساخته می‌شود و از ساخت ویلاهای ضعیف جلوگیری خواهد شد.

اگر شما به دنبال خرید ویلا در شمال باشید و از شما خرید یک ویلای لوکس باشد اول از همه دنبال این گونه ویلاها در مازندران هستید چرا که بهتر از من می دانید که مازندران در استان های شمالی برای سرمایه گذاری در قسمت ملک بازدهی بیشتری دارد.

خرید ویلا شهرک منظره دریا نوشهر مازندران

نتونستم جلوی خودم رو بگیرم بالاخره لوکیشنی ویلای شیک را به شما لو دادند این ویلا در شهرک منزل دریا نوشهر واقع شده است این شهرک به جرأت می‌توان گفت گران ترین شهرک جنگلی در نوشهر و گاهاً در مازندران میباشد که همه ویلاهای این شهرک لوکس و لاکچری بوده و خود شهرک نیست چون پایه کوه و در کنار ساختمان ریاست جمهوری قرار دارد از نظر قیمتی ولوکیشن بسیار ارزشمند میباشد.

الان زمین در داخل همین شهرک کمتر از متری ۴۰ یا ۵۰ میلیون تومان نیست اصلا هم تعجب نکنید فقط کافی است شما وارد شهرک شوید و منظره یا ویو که زیر پای شما قرار دارد را از نزدیک ببینید و لمس کنید آنگاه به این قیمت زمین و ویلا حق خواهید داد.

اما ورود و خروج در این شهرک بسیار سختگیرانه میباشد اساسنامه بسیار قوی دارد نگهبانی سفت و سختی دارد تمام ویلاها دارای مجوز ساخت ، پایان کار و سند شش دانگ هستند.

خود ویلا هم که میدانید به صورت تریبلکس نوساز میباشد دارای استخر بوده جکوزی دارد یک نمای بسیار مدرن دارد بسیاری دیگر از امکانات که این را هم عرض کنیم چون ویلا مبله می باشد تمام اساسی و وسایل داخلی ویلا  نو و جدید میباشد شما یک ویلای فول امکانات را میتوانید خریداری کنید که قیمت آن نیز زیر قیمت کارشناسی یا در بین ویلاهای لوکس به عنوان یک ویلای لوکس ارزان میباشد.

چرا مازندران ویلا لوکس بخریم؟

از من به شما یک نکته یادگاری بماند که مازندران در بین تمام شهرهای شمال کشور ارزش اقتصادی بالاتری دارد البته این یک ادعا نیست شما خیلی راحت می توانید با بررسی شهرهای شمال کشور در گوگل مپ به این نتیجه برسید که باریکترین خط ساحلی را نوشهر دارد و فاصله دریا و جنگل گاها به کمتر از یک کیلومتر هم میرسد .

اما خود مازندران به ویژه غرب مازندران بسیار برای خرید ویلا لوکی گزینه مناسبی می باشد چرا که داشتن یک ویلای لوکس و لاکچری در مازندران که تمام فاکتورهای لازم با امکانات عالی را داشته باشد نیاز به مشاوره با مشاورین املاکهایی را دارد که اشرافیت کامل به منطقه را دارند و بتوانند به شما عزیزان در خرید یک ملک خوب کمک کنند.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00