زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت یک میلیارد و 400 میلیون تومان

خرید ویلا لشکنار کجور

خرید ویلا لشکنار کجور

حتما با منطقه کجور نوشهر آشنایی دارید اگر تمایل به خرید ویلا در خود کجور یا اطراف کجور دارید حتما مطلب زیر را با دقت مطالعه فرمائید.چرا که بی شک هر منطقه در کجور قیمت خاص خود را دارد و حدود 60 روستا زیر مجموعه کجور بشمار می رود.

فروش ویلا کجور لشکنار

این ویلای خوشگل و زیبا که در دل کوه قرار دارد حدود 380 متر زمین دارد و تقریبا 80 متر بنای تک خواب 5 سال ساخت نیز دارد این ویلا در بالای بلندی قرار دارد و در حیاط این ویلا درختان میوه زیادی دارد از درخت گیلاس گرفته تا گلابی و … .

این ویلا با اینکه تک خواب است کف سرامیک بوده و آشپزخانه کابینت ام دی اف دارد عمر بنا کمتر از 5 سال می باشد و به دلیل اینکه در حومه کجور قرار دارد و منطقه ییلاقی است هوای شرجی نمی باشد و خبری از رطوبت و عرق کردن نیست.

با توجه به اینکه این ویلا جواز ساخت نیز دارد و آب و برق نیز بالای زمین و ویلا قرار دارد شما با خرید این ویلای نقلی که فقط با دادن پول زمین می توانید صاحب ویلا شوید . الان هر متر زمین تو لشکنار کجور بالای متری 4 میلیون می باشد .

خرید ویلا لشکنار کجور

 

این ویلا ارزان را شما با جستجوری کلمه خرید ویلا لشکنار کجور در اینترنت پیدا کرده اید پس حتما از تاریخ مطلب در سایت مطمئن شوید چرا که این ویلا خیلی زود به فروش خواهد رسید و الان اوایل تیر ماه 1400 است که ما این مطلب را در سایت قرار داده ایم.اصولا قیمت ویلا کجور از ویلاهای نوشهر ارزانتر است.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00