خرید ویلا در چلندر نوشهر

خرید ویلا در چلندر نوشهر

1 میلیارد و نهصد میلیون تومان - کد ملک : h8

خرید ویلا در چلندر نوشهر

چلندر در فاصله ی 18 کیلومتری شهرستان نوشهر قرار گرفته است. چلندر از شمال به دریای خزر و از جنوب به کوهستان های پوشیده شده از جنگل محدود میشود همچنین از غرب به روستاهای دزدک  و کهنه سرا و ز شرق به روستای مولکار و حمزه ده سفلی دسترسی دارد روستای چلندر دارای جاذبه های تفریحی و توریستی همچون ابشار زیبای جلندر میباشد. ارتفاع این ابشار حدود 4 متر است که با پیاده روی حدود 15 دقیقه ای به این ابشار می رسید.جنگل بکر و هوای مطبوع این منطقه ارامش خاصی به انسان میدهد.

مشخصات ویلا

این ویلا با با 325 متر مربع و بنای 210 متر مربع میباشد و به صورت دوطبقه که 2 اتاق خواب با مستر در طبقه بالا و یک خواب در طبقه اول وجود دارد.همچنین یک تراس زیبا که میتوانید کل منطقه رو به چشم ببینید و از زیبایی جنگل لذت ببرید. سیستم گرمایشی به صورت پکیج و سیستم سرمایشی به صورت کولر اسپیلت میباشد.تمام سقف ها کناف کاری شده با نورپردازی زیبا که باعث گرمتر شدن فضا میشود.و حیاط ویلا هم به طور کامل محوطه سازی شده. مدارک ویلا عبارت اند از جواز ساخت و پایان کار و سند ثبت شده و قیمت اعلام شده برای این ویلا شیک و خاص 1 میلیارد و نهصد میلیون میباشد.

ویلا تو نوشهر

یکی دیگر از جاذبه های توریستی منطقه مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر میباشد که در حد فاصل دریا و جنگل قرار دارد و همین باعث جذب بسیاری از توریست ها و سرمایگذاران در این منطقه شده است و این میتواند دلیل خوبی برای برای خرید زمین و ویلا در این منطقه باشد.پس گردش در طبیعت روستا و اشنایی با تفریحات و جابه ان میتواند سفر شما را به خاطره ای ماندگار تبدیل کند و همچنین ویتوانید در طول سفر خود از مشاوران ما راهنمایی های لازم برای خرید ویلا در چلندر را بگیرید.

در ادامه ببینید ...
برچسب ها