زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت دو و نیم تومان

خرید ویلا در نوشهر تا دو میلیارد

زمانی که قصد خرید ویلا در نوشهر تا دو میلیارد تومان را داشتید باید در مناطق انارور یا ملکار نوشهر دنبال ویلا باشید اصولاً عزیزانی که به دنبال خرید ویلا در نوشهر هستند و بودجه آنها حدود ۲ میلیارد تومان است باید منتظر فایل ها یا ویلا هایی باشند که سند تک برگ یا شش دانگ ندارد و سندها شورایی میباشد به خود ویلا نیز چند سال ساخت باشد و اکثر نیز به صورت همکف یا نیم پیلوت ساخته می شوند.

خرید ویلا در نوشهر تا دو میلیارد

بررسی ویلاهای ارزان در نوشهر

این روزها و این ایام ویلاهای ارزان کمتر از ۲ میلیارد تومان عملاً در نوشهر و حومه نوشهر یافت نمی شود پس ملک هایی که فعلاً در دسترس هستند و به عنوان فایل های ارزان میتوان روی آنها تمرکز نمود قیمتی بین دو میلیارد تا سه میلیارد تومان را دارند که اکثر همانطور که عرض کردم چیزی در حدود ۲۰۰ متر زمین و یکصد متر بنای همکف یا نیم پیلوت دارند.

قیمت ویلا ها تقریباً دو و نیم میلیارد تومان است اکثراً سند شورایی دارند دارای دو خواب هستند عمری در حدود ۱۰ سال ساخت دارند.

به قدری قیمت زمین ها رشد داشته است و به قدری قیمت ویلا ها افزایش پیدا کرده است زمین ها و یا ویلا های ارزان را امروزه ویلاهایی گویند که زیر قیمت کارشناسی باشد.

توصیه من به شما خریداران ویلا این است که اگر برای زندگی می خواهید ویلا را خریداری کنید این قیمت ها بسیار مناسب هستند اما اگر برای سرمایه گذاری ملک در نوشهر برنامه دارید شدیدا توصیه می‌کنم خرید زمین در نوشهر را در برنامه هاتون قرار دهید.

ویلا دو میلیاردی در نوشهر رویا نیست!!

به‌قدری قیمت ملک در نوشهر افزایش داشته است که اگر بگوییم می توانیم برای شما ویلای دو میلیاردی را جهت خرید پیدا کنیم باور نمی کنید.

با بالا رفتن هزینه ساخت ویلا و همچنین قیمت زمین در شمال کشور به ویژه استان مازندران و شهر نوشهر خرید ویلا های ارزان دیگر کمتر از ۳ میلیارد تومان بسیار سخت می باشد اما نگران نباشید ما با ۲ میلیارد بودجه که شما عزیزان در اختیار دارید هم می توانیم شما را در شهر نوشهر صاحب ویلا کنیم البته اگر قصد خرید ویلا لوکس در نوشهر رادارید خوب قیمت ها بسیار بالا تر از این حرفا میباشد اما اگر هنوز به دنبال خرید ویلا ارزان در نوشهر هستید این تنها کاری است که می توانیم برای شما عزیزان انجام دهیم.

ویلا دو میلیاردی به سختی در نوشهر پیدا می شود این که ما نداریم دلیل بند نبودن در منطقه نیست ما با تحقیقاتی که با همکاران خود داشته ایم از نوشهر تا رویان نور شما با ۲ میلیارد تومان می توانید صاحب ویلا شوید حتی اگر در منطقه بومی نشین روستا باشد حتی اگر قدمت چند ساله داشته باشد یا به اصطلاح کلنگی باشد.

ویلا زیر ۲ میلیارد در حومه نوشهر

عزیزان در بالا نیز عرض کردم شما هر کجای نوشهر بخواهید ویلا خریداری کنید ویلا زیر دو میلیارد تومان پیدا نمی شود ما الان در همین سال یک ویلای دو میلیاردی را در چند روز آینده در همین سایت املاک پوری قرار میدهیم مشخصات این ملک را اگر مورد بررسی قرار دهید متوجه خواهید شد که این ویلا از کمترین امتیازات برخوردار است یعنی نه سند دارد و نه پایان کار دارد که اتفاقا برای غیر بومی ها این موارد اهمیت دارد.

ملک ارزان الان در مرزن آباد یا کجور نوشهر وجود دارد اما خوب باز قیمت آنها زیاد پایین تر از دو میلیارد تومان نیست یعنی نهایت در حدود یک و نیم میلیارد تا دو میلیارد تومان قیمت گذاری می شود.

با توجه به دلار و ۴۰ هزار تومانی که در آذر سال ۱۴۰۱ در کشور مشاهده کردیم و لمس نمودیم متوجه خواهید شد که دیگر ویلاها نیز قیمت خود را مثل سابق نمیتواند حفظ کنم و رکود دارد از بین می‌رود و قیمت ها با افزایش پیدا خواهد کرد.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00