زمان انتشار : 8 ماه پیش
قیمت 6 میلیارد تومان

خرید ویلا باغ شهرکی در سیسنگان نوشهر

خرید ویلا باغ شهرکی در سیسنگان نوشهر

ما چند خانه باغ در سایت املاک پورولی قرار داده ایم که شما هم وطنان عزیز از ما خواسته بودید خانه باغ یا همان ویلا باغ شهرکی که نزدیک ساحل و دریا هم باشد به شما معرفی کنیم این ویلا باغ شهرکی که در سیسنگان نوشهر واقع شده است همان چیزی است که شما خریدار عزیز از ما خواسته اید.

ویلا باغ شهرکی در سیسنگان نوشهر

قیمت ویلا باغ شهرکی در نوشهر

معمولاً ویلا باغ ها اکثراً فایل آزاد تلقی میشود یعنی ما کمتر ویلا باغی داریم که داخل شهرک باشد این گزینه واقعاً از موارد نادر ویلا باغ شهرکی میباشد که در نوشهر واقع شده است و شما خودتان بعد از بررسی هایی که در منطقه نوشهر داشتید متوجه شدید که ویلا باغ داخل شهرک در نوشهر و حومه نوشهر بسیار نادر میباشد.

ویژگی دیگر این ویلا باغ این است که این ویلا باغ در فاصله کمتر از ۱۵۰ متری ساحل دریا می باشد. اگر امکانات و مشخصات ویلا را خدمت شما عزیزان عرض کنم متوجه خواهید شد که قیمت ۶ میلیارد که برای این خانه باغ در سیسنگان واقع شده است در نظر گرفتن بسیار پایین‌تر از قیمت کارشناسی ملک میباشد . ملک بازسازی شده میباشد شما اگه به تصاویر ویلا باغ دقت کنید خواهید فهمید که این ویلا باغ تقریباً دارای ویلای نوساز و تازه ساخت میباشد.

فروش خونه باغ
زمین ۵۰۰متر
بنا ۱۱۰متر فلت دوخوابه نوساز
سند شش دانگ کنتور آب برق گاز
حیاط سازی کامل
شهرکی فاصله تا ساحل ۱۵۰متر
قیمت : ۶میلیارد

نتیجه گیری در مورد ویلا باغ شهرکی

با توجه به اینکه معمولاً خرید خانه باغ در نوشهر با توجه به شرایطی که در قیمت زمینهای نوشهر نسبت به سه سال پیش ایجاد شده است و قیمت زمین در نوشهر حداقل متری ۸ تا ۹ برابر رشد داشته است متوجه خواهید شد که به طبع قیمت خانه باغ در نوشهر نیز افزایش پیدا خواهد کرد . منطقه سی سنگان نیز از مناطق برند نوشهر میباشد از این قاعده مستثنا نیست و این افزایش قیمت زمین دامنگیر منطقه سی سنگان نیز بوده است.

البته توریستی بودن منطقه سی‌سنگان شاید حتی بیشتر از مناطق دیگر نوشهر این افزایش قیمت زمین را لمس کرده باشد در هر صورت ویلا باغ ها به دلیل اینکه بنای قدیمی دارند و معمولاً بنای آنها بالای ۲۰ سال ساخت می باشد از این جهت نسبت به زمین خالی قیمت پایین تری دارند زمین خالی یک بستر خام میباشد شما هر فعالیتی را بخواهید می توانید روی آن انجام داد اما ویلا باغ چون یک بنای قدیمی دارد و گاها درختان کهنسال درون آن قرار دارند تصمیم گیری در مورد آینده این زمین کمی سخت و پیچیده می باشد.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00