زمان انتشار : 3 هفته پیش
قیمت متری 15 میلیون تومان

خرید زمین مارگیرده نوشهر

بررسی قیمت زمینهای مارگیرده در چند سال اخیر و معرفی زمین های داخل بافت به ویژه زمین هایی با سند ششدانگ می پردازیم زمینهای شهرکی را با معرفی چند شهرک خوب مورد بررسی قرار می‌دهیم و در آخر نیز سعی میکنیم برای خرید زمین در نوشهر مارگیرده را به عنوان یک روستای نزدیک به نوشهر با پتانسیل گردشگری بالا تشریح کنیم.

قیمت زمین مارگیرده نوشهر

زمین مارگیرده در نگاه اول

سعی می‌کنیم در این بخش به بررسی زمینهای مارگیرده نوشهر بپردازیم راستش را بخواهید گمان می‌کردم در سایت خود مطلبی در مورد مارگیرده و زمینهای مارگیرده نغز داشته باشم از این بابت عذر میخواهیم چون تعداد مطالب بالاست این قبیل غفلت‌ها طبیعی میباشد.

عزیزانی که دنبال خرید ویلا در مارگیرده بودند و هستند می‌دانند که اعظم قیمت ویلا را باید از طریق تعیین قیمت زمین به دست آورد پس من سعی می کنم در گام اول مارگیرده را برای شما به صورت کلی تشریح کنم و سپس در مورد خرید زمین در مارگیرده با همدیگر صحبت کنیم.

به هرحال مارگیرده در فاصله حدودا ۶ کیلومتری نوشهر و بین شهرهای نوشهر و رویان نور میباشد مزدیک کمربندی نوشهر می باشد زمین های ساحلی بسیار خوبی دارد چند شهرک زیبای قدیمی و تازه ساخت در این منطقه وجود دارد مثل هر روستای دیگری زمین های داخل بافت و بیرون بافت دارد زمین سند دار هرچند تعدادشان کم است اما می‌توان در این روستا با قیمت خوبی خریداری نمود و بسیاری از عوامل دیگر در مارگیرده که سعی می کنیم به صورت جامع از همه ابعاد آن را بررسی کنیم.

مارگیر از سمت غرب به روستای لتینگان از سمت شمال به روستای امیرود از جنوب به روستای خیرودکنار از سمت شرق نیز به روستای سید علی کیا سلطان وصل می باشد ورودی روستا با هیچ روستایی اشتراکی نیست و یک ورودی مجزا دارد مناطق غیر بومی نشین و بومی نشینان تقریباً از هم مجزا می باشد که این امر برای غیربومی ها بسیار حائز اهمیت است.

قیمت زمین مارگیرده

در این مطلب برای خریداران زمین در مارگیرده سعی می کنیم به صورت کامل و شفاف توضیح دهیم که قیمت زمین ها در مارگیرده به چه شکل میباشد ببینید زمین های داخل بافت مارگیرده الان در حدود متری ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان معامله می‌شود زمینهای بیرون بافت از متر حدود ۷ میلیون تا مترو ۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود زمینهای شهرکی که معمولاً داخل بافت هستند حدود متری ۱۳ تا ۱۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است که باز برای هر شهرکی این نوسان قیمت متفاوت می باشد.

زمینهایی که سند داشته باشد معمولاً سقف این قیمت هایی که عرض کردیم را دارند خوب باز تکرار می کنیم و یادآوری می کنیم که منظور از بافت در این مطلب اجرای طرح هادی می باشد و ربطی به بومی نشین و غیر بومی نشین بودن زمین ندارد.

الان مارگیرده استقبال خوبی برای خرید زمین در آن می شود معمولاً افرادی که به دنبال خرید زمین در نوشهر هستند و علاقه‌مند به اینکه نزدیک نوشهر صاحب زمین باشند مارگیرده رابه به دلیل داشتن همه این آپشن ها اولویت قرار میدهند.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00