زمان انتشار : 1 سال پیش
قیمت متری ۱۰ میلیون تومان

خرید زمین لتینگان نوشهر

خرید زمین لتینگان نوشهر

نمی‌دانم چرا این دیر به فکر خرید زمین لتینگان نوشهر افتادید شما باید خیلی زودتر از اینها گزینه اول خریدتان در نوشهر منطقه لتینگان میبود. امروز که آمده‌اید برای خرید زمین لتینگان نوشهر باید خدمت شما عرض کنم که انتخاب بسیار درستی داشته اید هنوز برای خرید و سرمایه‌گذاری دیر نشده است امروز مورخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ میباشد اینکه امروز در سایت املاک پورولی قرارداد این نشان از این دارد که تصمیم درستی گرفتید.

خرید زمین لتینگان نوشهر

این زمین که بنده جهت فروش در سایت املاک پورولی قرار داده‌ام حدود ۵۰۰ متر مساحت دارد داشتن سند تک برگ برای شما خریدار زمین بسیار با اهمیت می باشد و ما از این موضوع مطلع این پس هرگونه فایلی که در سایت املاک پورولی قرار داده شده است همگی مدارک آن شسته و رفته می باشد.

فروش زمین لتینگان نوشهر

این زمینه نیز انشعابات آن روی ملک موجود می باشد یعنی دارای آب و برق و گاز می باشد کاربری زمین زراعی می باشد و به راحتی می توانید تغییر کاربری بگیرید و شروع به ساختن نمایید هرچند بدون تغییر کاربری هم نیز می توانید دست به ساخت بزنید و پایان کار بگیرید .

برای یک زمین مهم داخل بافت بودن آن می باشد این قطعه زمین که در لتینگان نوشهر واقع شده است از نظر قیمتی بسیار مناسب می باشد چرا که الان زمین در لتینگان حداقل ۱۲ میلیون تومان می باشد اما این زمین تنها متری ده میلیون تومان به فروش خواهد رسید دلیل مهم آن نیز پول لازم بودن مالک می باشد.

البته قابل معاوضه با ملک در کرج یا حتی زمین در نوشهر نیز می‌باشد فروش شرایطی نیز انجام می‌شود البته قسمت اعظم آن نقدی دریافت می شود و به دلیل اینکه خود لتینگان در فاصله ۴ کیلومتری نوشهر قرار دارد و در انتهای کمربندی نوشهر نیز می باشد دسترسی بسیار راحتی برای خریداران غیر بومی می باشد.

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00