زمان انتشار : 1 ماه پیش
قیمت متری ۹ میلیون تومان

خرید زمین در ملکار نوشهر

خرید زمین در ملکار نوشهر

اگر به دنبال سود بیشتر در سرمایه گذاری زمین شمال کشور دارید زمینه الحاق به بافت یا چسبیده به بافت بخرید اگر به دنبال این هستید که بلافاصله بعد از خرید شروع به ساخت کنید زمین داخل بافت با کاربری مسکونی بخرید و اگر دنبال امنیت معامله هستید زمین داخل بافت با کاربری مسکونی و سند تک برگ بخرید. البته زمین شهرکی در ملکار یا زمین خط گاز ملکار نوشهر نیز برای سرمایه گذاری و زندگی گزینه بسیار مناسبی هستند

خرید زمین در ملکار نوشهر

ویژگی زمین ملکار نوشهر

قبل از این که بخواهم زمینهای منطقه ملکار نوشهر را برای شما تشریح کنم و اینکه بگویم کدام منطقه ملکار ارزش زمین های آنها بیشتر بوده و برای سرمایه گذاری مناسب تر هستند یا استقبال غیربومی ها از کدام زمین بیشتر است بهتر است در مورد ملک و موقعیت و ویژگیهای ملکار بیشتر با همدیگر صحبت کنیم.

منطقه ملکار در فاصله ۱۲ کیلومتری نوشهر به سمت نور قرار دارد از منطقه بومی نشین و غیربومی نشین تشکیل شده است از بر جاده اصلی ساخت گاز سوز حریم منطقه ملکار میباشد شما اگر منطقه دهکده سبز ملکار وارد شوید بیشتر می توانید شهرک ها و ویلاهای غیربومی نشین را مشاهده کنید.

منطقه سی دشت در ملکار قرار دارد مرز بین حوضکتی و ملکار است. خود زمین های داخل بافت که کاربری مسکونی دارند تعدادشان بسیار کم می‌باشد چرا که اکثر خریداران به دنبال زمین با کاربری مسکونی هستند اما اگر شما به دنبال خرید زمین در نوشهر هستید و بیشتر دنبال زمین هایی هستید که بازدهی سریع تر و بیشتری داشته باشد زمین الحاق به بافت چسبیده به بافت را خریداری کنید.

قیمت زمین در ملکار نوشهر

این زمین که امروز برای شما جهت فروش در سایت قرار دادیم به اطلاعات مختصر اما مفید در مورد آن به شما خواهیم داد یک زمین در حدود ۲۶۰ متری می باشد که ویو جنگل دارد چسبیده به بافت می باشد یعنی مطمئن باشید در اولین نوبت افزایش بافت روستای ملکار این زمین سریعاً به داخل بافت خواهد آمد.

چون زمین چسبیده به بافت و الحاق به بافت یا بیرون بافت همگی حکم زمین خارج از بافت را دارد اما چرا چسبیده به بافت و بیرون بافت می گویند راما در مقاله‌ای که در داخل سایت قرار دادیم می توانید متوجه شوید که به عنوان زمین الحاق به بافت یا زمین چسبیده به بافت در سایت بارگذاری شده است که میتوانید اکثر جواب های خود را به دست آورید.

الان هر متر زمین داخل بافت منطقه ملکه ها حداقل متری ۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود که البته کاربری زمین متفاوت می باشد اما زمین بیرون بافتنی زما حضرت مهدی در حدود ۶ تا ۷ میلیون تومان داریم تو متری ۱۰ میلیون تومان نیز برای زمین های بیرون بافت قیمت‌گذاری شده است.

زمین داخل بافت در نوشهر ملکار

چطور میتوانیم زمین داخل بافت در ملکان را پیدا کنیم و از کاربری آن مطمئن شوید و ببینید اگر به مشاور املاک مراجعه کرد و عنوان داشت که زمین که به شما معرفی کرده است داخل بافت می باشد و کاربری آن به فرض مثال مسکونی میباشد شما خیلی راحت می‌تواند به دهیاری ملکار مراجعه کنید و در نقشه طرح هادی که در آن دهیاری موجود میباشد کاربری زمین خود را متوجه شوید یا از دهیار می تواند نوع کاربری زمین خود یا اینکه زمین داخل بافت می باشد یا بیرون بافت است را پیگیری نمایید.

اگر هم صلاح می دانید که به دهیاری مراجعه کنید می توانید با مراجعه به بنیاد مسکن شهرستان نوشهر به جواب خود برسید که البته نیازمند این است که UTM زمین خود را نیز به همراه خود داشته باشید.

تو فراموش نکردن جهت یادآوری عرض کنم که زمین های داخل بافت به سه نوع یعنی زیر زمین با کاربری مسکونی زمین با کاربری زراعی و زمین با کاربری باغی تقسیم می شوند که می توانید بلافاصله در زمینهای با کاربری مسکونی شروع به ساخت کنید اما برای زمینهای زراعی و باغی حتماً باید تغییر کاربری را دریافت کنید.

 

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00