زمان انتشار : 2 سال پیش
قیمت 6 میلیارد تومان

خانه باغ قدیمی شمال

خانه باغ قدیمی شمال

اگر به دنبال خانه باغ قدیمی شمال هستی یا به دنبال خرید ویلا باغ در شمال هستی دنبال خونه باد شمال هستید همه اینها شما را به املاک پورولی وصل خواهد کرد چرا که ما بهترین ویلاها ارزانترین ویلاها و لوکس ترین ویلا ها را در اختیار داریم.

خانه باغ قدیمی شمال

یک ویلای ارزان به اصطلاح خودمون یه خانه باغ قدیمی برای شما آورده ام که در کل شمال شمال نمی توانید ویلایی با همچین قیمتی با هم چه مشخصاتی پیدا کنید.

این خانه باغ قدیمی حدود ۶۰۰ متر زمین دارد و حدود ۱۱۰ متر بنا  که دارای سند شش دانگ میباشد آب و برق و گاز داخل آن قرار دارد بازسازی شده میباشد الان مالک در حال سکونت می باشد یعنی قابل سکونت نیز است.

خانه باغ قدیمی شمال

هر متر زمین تو این منطقه الان شما حداقل بایدمتری  ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان حداقل هزینه کنید آن هم برای زمینی که خام باشد نه آب و برق و گاز دارد نه جواز ساخت دارد نه سند شش دانگ ، اما ویلایی که بنده برای شما و مردم در قالب یک ویلا باغ می‌باشد در قالب یک خونه باغ می‌باشد این ویلا دوستان عزیز فقط ۶ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

خبر خوب دیگر اینکه مالک به خریدار واقعی به صورت نقد و اقساط پرداخت می‌کند شرایط پرداخت و بسیار خوبی نیز دارد ویوی جنگل آن عالی است منطقی غیربومی نشین قرار دارد دورتادور ویلا محصور میباشد اگر به شما بگویم با دریا کمتر از ۱۵۰ متر فاصله دارد چه احساسی پیدا می‌کنید.

توضیحات نهایی خانه باغ

اگر به شما بگویم نزدیک جاده اصلی نوشهر به نور می باشد چه احساسی پیدا می‌کنید املاک پورولی یک خانه باغ قدیمی که در کل شما تک است را برای شما آورده است در یک منطقه بسیار خوب هم برای سکونت و هم برای سرمایه‌گذاری عالی است.

در یک کلام یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری و زندگی املاک پورولی در اختیار شما قرار داده است که مطمئن باشید به محض بارگزاری در سایت خیلی زود به فروش خواهد رسید پس برای خرید این گونه ویلاها شتاب کنید چرا که اینگونه ویلا نه تنها در نوشهر در کل شمال بسیار نادر هستند.

چرا در شمال خانه باغ بخریم؟

اگر در ذهن شما این سوال به وجود آمده است که چرا باید در شمال کشور به جای خرید زمین یا ویلا به دنبال خرید خانه باغ باشیم باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که خانه باغ آمل به دلیل داشتن چند ویژگی از جمله درختان بزرگ و کهن سال و همچنین داشتن یک بنای قدیمی که انشعابات نیز دارد و مهمتر از همه اینکه خانه باغ ها معمولاً دارای سند بوده و یک بنای کوچک اما یک زمین بزرگ دارند ببینید اگه شما بخواهید به فرض مثال اگه یک ویلا با ۲۰۰ متر زمین و ۱۰۰ متر بنا به خرید حداقل سه تا چهار میلیارد تومان قیمت دارد اما اگر بخواهید یک ویلا با بخرید با صد متر و حداقل ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر زمین دارد با همین حدود قیمتی خوب اگر شما بخواهید خود را به عنوان یک سرمایه گذار یا یک فردی که به دنبال یک مکان دنج و آرام است قرار دهید مطمئناً خانه باغ را انتخاب خواهید کرد.

خانه باغ در شمال از چه قیمتی شروع می‌شود؟

لابد دنبال این هستید که بدانید قیمت خانه باغ ها از چه قیمتی شروع می شود این سوال بسیار جالبی میباشد ببینید خانه باغ‌ها هر کدام ویژگی خاص خود را دارد منظور از ویژگی جدا از مقدار زمین به بنا می باشد خود منطقه‌ای که خانواده در آن قرار دارد نیز در قیمت گذاری بسیار تعیین کننده میباشد اگر در یک منطقه مشغول و برند شما خانه با بخرید مطمئناً قیمت بالاتری خواهد داشت چرا که قیمت زمین در آن منطقه بالا خواهد بود.

اما جدا از منطقه که بر روی قیمت خانه باغ تاثیر گذار است معمولاً خانه باغ ها به طور میانگین از حداقل ۳ میلیارد می‌شود تا چند میلیارد نیز قرار دارد خب اینها همه به متراژ زمین خانه باغ و همچنین منطقی که در آن موقع شده است بستگی دارد البته این قیمت‌ها بیشتر در غرب استان مازندران وجود دارد اگر شما بخواهید در استان گیلان استان گلستان خانه و خرید به شدت می توانید قیمت پایین تری را برای خرید انتخاب کنید چرا که قیمت زمین ها در آن منطقه بسیار پایین‌تر است

  • آگهی دهنده : املاک پورولی
  • شماره تماس : 09113958126
  • کد ملک : 00